2019 için En İyi Niş Gayrimenkul Fikirleri

Emlak sektöründe bir acente veya broker olmadan bir işe başlamak ister misiniz? EVET ise, burada 2019 için en iyi emlak iş fikirleri bulunuyor.

Emlak iş fikirleri
Gayrimenkul endüstrisi, dünyadaki birçok ülkenin ekonomisinin büyümesine önemli bir katkı yapan sektörden biridir.
İşte gayrimenkul sektöründe,  iş kurmak isteyen girişimci veya yatırımcıların aralarından seçim yapabileceği   iş fikirleri..

Gayrimenkul  TV Programına Başlayın

Gayrimenkul  sektöründe, bir iş kurmayı düşünen girişimcinin işe başlamayı düşünmesi gereken bir başka kârlı ve gelişen iş fikri, emlakla ilgili bir TV şovu başlatmaktır. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri'nde pek çok gayrimenkul ile ilgili TV şovu olmasına rağmen,bizim ülkemizde böyle bir çalışma bulunmuyor.  TV şovunuz, emlak ile ilgili kilit meseleleri ele alarak kitlelere ulaşabilirsiniz. Ayrıca inşaat firmalarından reklam sponsorluk alabilirsiniz.

 

Ekonomi ve iş

Emlak Radyo Sohbeti

Tabii ki televizyonda sponsorluk almak radyo için olduğundan daha pahalıdır. Dolayısıyla, emlakla ilgili bir talk show başlatmak istiyorsanız ve TV'de normal yayın satın almak için finansmana sahip değilseniz, o zaman radyoya gitmek en iyi seçenektir.
Özellikle gün içinde yapılacak kısa süreli bir gayrimenkul programı ile bir çok sponsor rahatça bulabilirsiniz. Gelişen bir endüstri olması emlak üzerine yapılacak işleri daha popüler hale getiriyor.

 

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

 

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ