PlaymotİON FRANCHİSİNG

 

 

Yüksek kazanç potansiyeli olan bir yatırım aracı olup, yatırımcılarına eğlenceli bir iş hayatına adım atma fırsatı verir.

Dünya oyun ve eğlence endüstrisi yeni ve güçlü tanıtımlar ile hızla değişiyor. Sadece ev kullanıcıları için geliştirilmiş, heyecan verici ileri teknoloji ürünü grafik oyunları pazarında talep de artıyor. Playmotion®, dinamik oyunların hızla çoğaldığı bu önemli sektörün değişen taleplerini, interaktif ralli simülatörleri ile karşılamaya hedefliyor.

playmotion

Eğlence sektörünün yeni yıldızı olmaya aday Playmotion®, dünyadaki mevcut yüz binlerce Playstation ve PC konsol kullanıcısının da, potansiyel müşterileri arasında olduğu düşünülürse, çok karlı bir yatırım aracıdır

Yatırımcı için örnek bir hesaplama yapacak olursak, bir yarışın ortalama 3,5 dk süreceğini varsayalım. İniş ve biniş süresini de hesaba katarak, saatte yaklaşık 15 kişinin bineceğini rahatlıkla öngörebiliriz.

Bu hesaptan yola çıkarak simülatörümüzün günlük ziyaretçilerinin bulunduğu konuma göre değişecek de olsa istatistiklere göre ortalama 70 kişi/gün olacağını düşünebiliriz. Bu durumda rekabete de yol açması açısından tavsiye edilen iki simülatör için aylık kazanç tablosu basitçe aşağıdaki gibidir.

70 kişi x 30 gün x 7,5 TL (tavsiye edilen fiyat) = 15.750 TL

70 kişi x 30 gün x 7,5 TL (tavsiye edilen fiyat) = 15.750 TL

Aylık Toplam = 31.500 TL

Kaynak:iş kuruyorum

Tags: playmotion bayilik, similasyon bayilik, playmotion franchise

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ