Dome Pico Kumpİr Bayİlİk ŞartlarI

Bayilik, bayilik veren firmalar, bayilik veren firmalar 2013, Bayilik Veren Kumpir Firmaları, bayilik verenler, bayilikler, Dome Pico, Dome Pico bayilik, Dome Pico Kumpir, Kumpir Bayiliği verenler

Dome Pico ’nun ilk noktası Ağustos 1999'da Ankara Migros Alışveriş Merkezinde açılmıştır. Daha Sonra Antalya Migros Alışveriş Merkezi,Ankara Çayyolu Arcadium Alışveriş Merkezi, Antalya Deepo Outlet Center,İzmit Dolphin Alışveriş Merkezi, İstanbul Maltepe Carrefour SA Alışveriş Merkezi, Ankara Millennium Alışveriş Merkezi,Konya Tesco Alışveriş Merkezi,İstanbul Bağdat Caddesi ve İzmir Forum Bornova Alışveriş Merkezi , İstanbul Kale AVM , Trabzon Şubemiz ile şube sayılarını arttırmaya devam etmektedir.
Pico’nun Evi anlamını taşıyan Dome Pico 1998 yılında Ankara’da kurulmuş olan P.A.N.G. İth. İhr. Gıda İnş. Tur. Tic. ve San. Ltd. Şti.’nin fast food yatırımlarında kullandığı tescilli bir markasıdır.
Dome Pico Kumpir Bayiliği

Pico’nun Evi anlamını taşıyan Dome Pico 1998 yılında Ankara’da kurulmuş olan P.A.N.G. İth. İhr. Gıda İnş. Tur. Tic. ve San. Ltd. Şti.’nin fast food yatırımlarında kullandığı tescilli bir markasıdır.

Dome Pico Kumpir Bayilik Şartları

1999 yılından itibaren fast food sektöründe lezzet, servis, kalite uygulamarını kendimize prensip edinerek, Dome Pico şubelerimizde hizmet vermekteyiz.

Dome Pico olarak hem şirket bünyemizde restaurantlar, hem de yeni yatırımcılarla her geçen gün şube sayılarımızı arttırmayı hedeflemekteyiz.

Aktif çalışma isteği, bilgi ve tecrübelerinin işe yansıtılması,
Takım çalışmasını arzulamak ve uygulamak,
Organizasyon yeteneği ve finansal planlama,
Dome Pico ® restaurantlarına yatırım yapabilecek finansal yeterliliğe sahip olmak,

İletişim

ADRES : Gimat Toptancilar Sitesi 14. Blok No:378
Macunköy – Yenimahalle / Ankara/ Türkiye
TELEFON : + 90 312 397 04 00
FAX : + 90 312 397 61 72
E-MAIL : domepico@domepico.com

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ