Nonİque Kozmetİk Bayİlİk Verİyor

Kozmetik bayiliği,kometik dükkanı açmak,kozmetik bayiliği veren firmalar,organik kozmetik,bayilik veren firmalar 2013

2012 Yılında kurulan firma bayilikler aracılığıyla büyümek istemektedir.Şuan itibariyle her hangi bir şubesi olmayan firma,bayilik vermek için pek bir şart aramıyor.

Türkiye ,Kuzey Kıbrıs, Iran,Azarbeycan ve Irak ülkelerine satış hakkı olan şirketimiz,NONIQUE marka, Alman malı el ve yüz kremlerini ,Lafes marka Amerikan malı bebek ve Anne bakım ürünleri ithal etmektedir.

Ürün yelpazemizde gece kremi,gündüz kremi,göz etrafı kremi,yüz temizleme kremi,el bakım kremi,vücut losyonu ve duş jelleri,anne deodorantı, bebek şampuanı,bebekyağı,bebek losyonu,bebek pişik kremi yer almaktadır. Tüm ürünler organik ve naturel olup BDIH ve USDA Organik sertifikalıdır.

 

Bayilik Şartları : KARŞILIKLI GÖRÜŞÜLECEK Bayilik ile ilgili Destekler : KARŞILIKLI GÖRÜŞÜLECEK Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : yok Bayilik için ek şartlar: TEMİNAT

İletişim Bilgileri İlgili Kişi : COSKUN BOZANLI

Telefon : 532 2515613 Web

Sitesi : www.noniquekozmetik.com E-posta Adresi : info@noniquekozmetik.com Adres : Seyid Burhan Toprak Caddesi no 14 Pendik, Istanbul

 

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ