YazIlIm ve BİlİŞİm Projelerİnİ Hayata GeÇİrmek

İsteyen GİrİŞİmcİler AranIyor

Teb'den girişimcilere büyük destek

TEB Kuluçka Merkezi, TEB Girişim Evi’nde kapılarını girişimcilere açıyor. Projesini hayata geçirmek isteyen girişimciler, hem projelerini gerçekleştirebilecekleri fiziki ortama sahip oluyor hem de danışmanlık, mentorlük ve eğitim hizmetlerinden yararlanıyor.

TEB GİRİŞİM EVİ nedir?

TEB Girişim Evi, yüksek katma değer üreten girişimcilere katkıda bulunmak ve proje/işletmelerin geliştirilmesini sağlamak amacıyla TEB tarafından kurulmuş bir çalışma ve iş geliştirme merkezidir.

TEB Girişim Evi’nde,  girişimcilere Danışmanlık ve Eğitim hizmetleri verilecek, merkez içinde ayrıca bir de Kuluçka Merkezi bulunacaktır.

TEB KULUÇKA MERKEZİ nedir?

TEB Girişim Evi bünyesinde yer alacak Kuluçka Merkezi, e-business projeleri yanında, bilişim ve yazılım üzerine projeleri olan girişimcilere de hizmet verecek bir merkezdir. trendisfikirleri.com.Merkez çatısındaki çalışma takvimi, sürekli ve/veya belli zamanlarda kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

TEB Kuluçka Merkezi, bünyesinde girişimcilerin çalışabilmesi için pek çok başlıkta destek verilmektedir. Bilgisayar, yazılım, yazıcı, scanner, fax, IT altyapısı gibi teknik ekipmanın yanısıra, müşteri toplantı odaları ile tamamlanan fiziki çalışma ortamı desteğinin en büyük tamamlayıcıları, İş Yönetimi, Ticari Mentorlük ve girişimcilere networking desteği konusunda verilecek hizmetlerdir.

Girişimcilere ayrıca TEB Girişim Evi çatısı altında, kurumsal web sitesi oluşturmaktan, marka, patent ve fikir tescili danışmanlık hizmetinin yanında, mali müşavirlik hizmeti de verilecektir.

TEB Girişim Evi ve Kuluçka Merkezi’nde belirtilen tüm destekler girişimcileri desteklemek adına TEB tarafından Kurumsal Sosyal Sorumluluk kapsamında ücretsiz olarak sağlanacaktır.

TEB Kuluçka Merkezi’ne hemen başvurmak için tıklayın; TEB Girişim Evi

 

kaynak:blogteb

Etiketler:

girişimcilik, TEB Girişim Evi, TEB Kuluçka Merkezi, Türk Ekonomi Bankası,tebden girişimciye destekler

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ