Amİty Network İle Kendİ İŞİnİzİ Kurma

FIrsatI

Evden para kazanma,Amit, Amity ek gelir, Amity iş fırsatı, Amity kendi işini kurma, Amity Müşteri Hizmetleri ,Amity network marketing ,Kendi işini kurmanın yolu

amiltyAmity gücünü, kimya sektöründe uzun yılların tecrübesine sahip olan Universal Kimya firmasından alan bir doğrudan satış firmasıdır. %100 yerli sermayeye sahip olan Universal Kimya sürekli yenilenen teknoloji altyapısı, güçlü ar-ge yatırımları, yüksek hizmet kalitesi, uluslararası operasyon gücü ve aldığı ödüllerle tescillenmiş çevre duyarlılığı ile sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarındandır.

Hayatınızda bir B planınız olsun

Hayallerinizin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, Amity ile hayallerinizin gerçekleşmesinin artık ne kadar kolay olacağını da…

Çünkü Amity’nin geliştirdiği, altyapısı bütünüyle kolay kullanımınız için hazırlanmış çalışma sistemi, işinizi büyütmenizi destekleyerek hayallerinizi gerçekleştirmeniz için size imkân sağlıyor. Günde 2 saat kaliteli zaman ayırarak hedeflerinizi hayalleriniz doğrultusunda bir bir gerçekleştirdikçe; işinizi ileriye taşımanın bu sistem içerisinde kaçınılmaz olduğunu sizde göreceksiniz.

Girişimcilik heyecan demektir, idealinizdeki yaşamı kurmanıza olanak verir. Köklü ve başarılı bir şirketin bünyesinde, başarısı kanıtlanmış bir sistemin içerisinde, girişimci bir yaklaşımla kendi işinizi inşa etme fırsatı size yepyeni kapılar açacak.

Bağımsız bir iş kurmanın ve gelir elde etmenin avantajlarını yaşadıkça; ihtiyaçlarınıza, sürdürdüğünüz yaşam tarzınıza ve ilerisi ile ilgili hedeflerinize bağlı olarak Amity çalışmalarınıza yoğunluk verebilir, işinizi geliştirip büyütebilirsiniz.

Çocuklarınıza iyi bir eğitim imkanı sağlayabilmek, sağlık giderlerinizi güvence altına alabilmek, hayalinizdeki eve, arabaya, tekneye vs. sahip olabilmek, gönlünüzce seyahat edebilmek...

Amity, oluşturduğu iş planı sayesinde bütün bu hayallerinizi gerçekleştirebilmeniz için ek bir gelir oluşturmanıza olanak veriyor.

Neden Amity

Dinamik, başarı odaklı, gelişen ve sürekli bir iş.
Her seviyede eşit kazanç dağılımına sahip bir sistem.
Ailenize, evinize ve kendinize daha fazla zaman ayırabilecek özgürlüğe ulaşmanız için harika bir fırsat.

Amity Network Marketing, doğru yapılandırılmış iş modeli ile size çalışmalarınız sonucu elde ettiğiniz iş hacminden yüksek oranda prim sağlamakta ve ömür boyu yüksek gelir elde edebilme imkanı sunmaktadır.

Amity Bağımsız Girişimcisi olarak çalışmalarınızın her aşamasında desteklenerek, katılacağınız eğitim seminerleri ile işinizi sağlıklı bir şekilde yapılandırabileceksiniz.
Organizasyonunuzu büyütürken ihtiyacınız olan her türlü bilgi ve desteğe kolayca ulaşabilecek, işinizi geliştirmeye ve gelir elde etmeye odaklanabileceksiniz.

Nasıl Üye Olurum

1-)Sistemimize bir Amity Bağımsız Girişimci'nin referansı ile üye olmak isteyen bir kişi, www.amityline.com adresinden "BG Olmak İstiyorum" linkine tıklayarak açılan formdaki istenen bilgileri girmek sureti ile başvurusunu yapabilir.

2-) 0 232 325 20 20 numaralı Amity Müşteri Hizmetleri hattını arayarak Müşteri Hizmetleri yetkilimize “Bağımsız Girişimci” olmak istediğinizi belirttiğiniz takdirde, üyelik işlemleriniz gerçekleştirilir.

Başlangıç Paketlerimiz hakkında detaylı bilgi için sponsorunuza danışabilir ya da     0 232 325 20 20 numaralı Amity Müşteri Hizmetleri Hattını arayabilirsiniz.

 

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ