Bayanlar İÇİn para kazanma yollarI

bayanlar için ek işlerBize ulaşan yazılar ve e-postalardan, hanım ziyaretçilerimizin para kazanmak için ne kadar istekli oluklarını görebiliyoruz.Aile bütçesine katkıda bulunmaktan tutunda,kendi ihtiyaçlarını özgürce karşılamak isteyen tüm bireylerin,gerek ek iş gereksede full time iş olarak yapabilecekleri bir çok iş vardır.Trend iş fikirleri olarak bizlerde,hanımların para kazanma isteğine destek vermek amacıyla,bir kaç ay içerisinde böyle bir projeye önayak olarak,para kazanmanızı sağlayacak bir projeyle sizlere geri döneceğiz.Öncelikli amacımız siz girişimci ruha sahip hanımların,para kazanmasını sağlayabilmek olacaktır.

Genel anlamda sağlıklı para kazanabilmek için,özellikle el becerisi gerektiren işlerde,yani takı tasarım vede buna benzer işlerde özellikle deneyim kazanmak,hanımlar için kalıcı para kazanma yollarından biri olabilir.Son dönemlerde ismek'in verdiği bu hizmetler,tüm hanımlar için kazanç kapısı olmaya devam ediyor.

Bayanlar hangi işlerden para kazanabilir?

 

Mutfaktaki yeteneğinizi kazanca dönüştürün.

Aileniz, çocuklarınız için hazırladığınız birbirinden lezzetli yemekler, kurabiyeler, kekler, pastalar yeni bir kazanç kapısı olabilir.İster yalnız ister birkaç arkadaş bir araya gelerek önce çevrenizde bir araştırma yapın.Evinize yakın bölgedeki küçük çaplı işyerleri için ev yemekleri hazırlayabilirsiniz.Ya da sabahları kek, poğaça ve benzeri ürünler de pişirebilirsiniz.Ayrıca çevrenizdekilere haber vererek gün, parti ve özel günlerde kek, pasta, mantı gibi ürünler hazırlayabilirsiniz.

Bebek bakımı.

Kriz dönemini atlatana kadar evinizde bebek-çocuk bakıcılığı yapabilirsiniz.Öncelikle yakınlarınızın çocuklarına bakmayı teklif edebilirsiniz.Yarım gün hizmet vererek, diğer yarım günü de evinizin ilerine ve ailenize ayırabilirsiniz.

Evlere ve işyerlerine ütü hizmeti verin.

Sadece ütü hizmeti vererek, kendinize ekstra kazanç sağlayabilirsiniz.İster parça başı, ister tam gün ücreti olarak anlaşın.Seçiminiz sizin ve karşınızdaki kişiyle hangi noktada anlaştığınıza bağlı.Tabii burada dikkat edeceğiniz nokta, aynı hizmeti veren kuru temizleyiciye göre ücretinizin daha düşük olması.Ayrıca yine ütü hizmeti verebileceğiniz yerler arasında çevrenizdeki işyerleri, lokantalar olabilir.Bu yerlerin masa örtülerini, kumaş peçetelerini, çalışanların önlük ya da kıyafetlerini yıkayabilir ve ütüleyebilirsiniz.

Takı hazırlayın

Benim favori önerim takı tasarımı,birbirinden zarif kolye,küpe,bileklik vs.. binlerce değişik takı,sizlere gerçekten para kazandıracaktır.

Bizi takip ederek projemizin başlayacağı dönemi takip edebilirsiniz,ümit ediyoruzki siz girişimcilere faydamız olacakır.

 

Tags:Bayanlar için para kazanma yolları,ek iş ek gelir

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ