evolv

Evolv solaryum bayiliği

Amerika'da 2011 yılında piyasaya sürüldükten yalnızca birkaç ay sonra 200'den fazla noktada tüketicilere sunulmaya başlanan Evolv şu ana kadar bronzlaşma alanında kullanılan tüm ürün ve sistemlerden çok farklıdır. Çok kısa bir sürede tamamlanan uygulama sırasında özel bir cihaz ile FDA (Amerika Gıda ve İlaç Dairesi) onaylı losyonlar cilde spreylenir ve 1 hafta boyu sürecek göz alıcı rengin ve ışıltının keyfi hemen yaşanmaya başlanır.

"Bu uygulama birçok problemi ortadan kaldırıyor.Özel bir tabancadan çıkan ılık hava cildi hazırlarken losyonlar cilde hem renk katıyor hem de nemlendiriyor. Bir salonda olması gereken uygulamalar listesinin en tepesinde olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz." - Allure Dergisi (Amerika)

Bayanlar 1 Haftalığına Terracotta'larını Unutuyor, Beyler Gözlerin Kendilerine Dönmelerine Alışıyor!

Özel cihaz losyonu ısıtarak spreylendiğinden ötürü losyonun spreylendiği adeta hissedilmez. Ayrıca, cihazın üflediği kuru ve ılık hava ciltteki gözenekleri açarak losyonun cilt tarafından kolayca emilmesini sağlar. Losyonun çok ince spreylenmesinden ötürü de cildin renk alması ve bu rengin açılması homojen olur ve böylelikle ciltte herhangi bir lekelenme olmaz.

"Doğal, güzel kokulu ve göz alıcı bir renge merhaba demeye hazır olun. Bu sistemi diğerlerinden farklı kılan en önemli fark içindeki ısı. Sprey tabanca solüsyonu ısıtıyor ve böylelikle losyon daha derine penetre edip daha hızlı kuruyor. Sonuç mu? 1 hafta süren doğal görünümlü bir ton." - Shape Dergisi (Amerika)

Profesyonel Sistemle Diğer Bronzlaşma Metodlarının Dezavantajlarını Yaşamayın.

Evolv, fondoten ve pudra gibi gözenekleri kapamaz. İçerdiği vitaminler ve antioksidanlarla cildi besler, yaşlanmaya karşı korur. Tek uygulamayla istenilen sonuç elde edilir ve 1 hafta boyunca bronzluk korunur. Ayrıca, uygulamadan 6-9 saat sonra alacağınız duş sonrası herhangi bir şekilde kıyafetleri boyamaz.

Dünyada binlerce insanın tercih ettiği sağlıklı ve pratik Evolv sistemi, çok yakında Türkiye'de. Siz de onbinlerce dolar harcamadan bu yeni iş koluna yatırım yapıp kendi işinizi kurabilirsiniz.

Evolv Franchise'ı ile ekibiniz Evolv'u anlaşacağınız kuaför, güzellik, solaryum ve spor salonlarında (ve hatta müşterilerin evlerinde) bay ve bayanlara uygulayabilir.

Salonlarla yapacağınız bu tarz bir ortaklıkla hem siz hem salonlar para kazanırken siz kira vermeden hedef müşterilerinize ulaşacak salonlar ise müşterilerine hem yeni bir hizmet sunmuş olacak hem de kendilerini rakip salonlardan farklılaştırabilecek.

Evolv Türkiye Distribütörü:

Mistik Güzellik ve Bakım Ürünleri İth. ve İhr. Ltd. Şti.
Adres: Boyacıköy Mah. Saf Saf Sokak. No:11 D:1 Sarıyer-İstanbul
Tel: 0212 323 10 30

Türkiye Marka Müdürü:
Enver Çelikbaş (0533 774 08 27)

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ