Fred'S CHİCKEN BAYİLİK ŞARTLARI

Fred's Bayiliği Hakkında

fredsFred’s Chicken markası ile 2010 yılında Türkiye’de Organize bir Piliç Çevirme markasının olmamasından yola çıkarak, Dünyada en iyi Piliç çevirme yapan ve tavuğun ana vatanı olan Güney Amerika’dan Peru lezzetini Türk tüketicileri ile buluşturmuştur. Fred’s diğer tüm tavuk satan marka, zincir, çiğ satış gibi yerlerden farklıdır. Farkımız bizi kısa bir zaman içerisinde Türkiyenin en büyük Piliç Çevirme markası haline getirecektir.

FRANCHİSE ADAYLARIN BELİRLENMESİ

Bir Franchisee adayında aradığımız ilk özellik Fred’s lezzeti, ürünleri ve Türkiye’deki başarısı için aynı inanç ve heyecanı bizimle paylaşmaktır. Bu inanca sahip, zamanının büyük bölümü ve enerjisini bu işe ayırabilecek, daha evvel idari veya eğitici bir pozisyonda görev almış, insan ilişkileri güçlü ve öğrendiklerini yanındakilere aktarabilecek her girişimci rahatlıkla FRED’S Franchisee adayı olabilir.

Franchise olma süreci

1.Franchise talebinizi web sitemiz üstünden bize ulaştırmanız ile işlemler başlar.

2.Başvuru yapan adaylarımızdan profili uygun görülenler daha detaylı görüşme yapmak için merkezimize davet edilirler.

3.Ön görüşmesi olumlu geçen adaylarımıza incelenmek ve üstünde çalışılmak üzere geniş bir özet içeren iş dosyamız sunulur ve adayımızın 10 gün içinde bu dosyayı okuyup gerçekten FRED’S Franchise adayı olmak isteyip istemediğine karar vermesi beklenir. Bizler için her Franchise in mutlak başarısı önemlidir.

4.Bu süre sonunda kararını vermiş olan adayımızdan bir iş ve bölge planını içeren bir rapor istenir. Bu iş planı gerekir ise bizim ekibimizin de katkısıyla birlikte şekillendirilir.

5.Adayın işin başında durup duramayacağı ve restaurant büyüklüğünün (Express,Regular veya Extra ) altından başarı ile kalkıp kalkamayacağı Yönetim Kurulumuzca tartışılır ve karara bağlanır.

6.Adayımız kabul edilirse ön protokol imzalanır ve bu ön anlaşma ile birlikte Franchise Fee nin yarısı alınır.

7.Adayın ve personelin katılması zorunlu olan eğitim süreci başlar, aynı zamanda dükkan yerinin bulunması, onaylanması, kiralanması ve dekorasyon işlerinin programlanması başlatılır.

8.Eğitim süresince herhangi bir problem ile karşılaşılmamış ise Franchise ile dükkan kiralama işlemi tamamlanır, kira kontratı imzalanır ve restaurant faaliyete başlarken Franchise sözleşmesi yapılır.

kurulum maliyeti ortalama ;

Express: 30 mtr kare : 70,000 tl + kdv

Regular : 60-90 mtr kare : 160,000 tl + kdv

Extra :90-160 mtr kare : 225000 tl + kdv

Yatırım maliyetleri ;alanı,cephesi,kiralandığı andaki fiziksel durumu ve açılışta beklenen iş kapasitesiyle orantılı olarak farklılık gösterebilir. Yatırım bedeline isim hakkı, dekorasyon, üniformalar ve mutfakta kullanılacak araç ve gereçlere kadar her şey dahildir.

Tags:Freds bayiliği,Bayilik veren firmalar,bayilik,franchising,franchise,bayilik arıyorum,ucuz bayilik veren firmalar,bayilik fırsatları

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ