BEYAZ ÇAY İLE PARA KAZANIN

Beyaz çay,Beyaz Çayın Faydaları,Beyaz Çayın zararları,Beyaz Çey Nedir,Beyaz Çayın cilde Faydaları,Beyaz Çay Nerede Satılır,Beyaz Çay,Beyaz Çay ve Faydaları,Beyaz Çayın Yararları

beyaz çaySon dönemlerin en popüler içeceklerinden biri haline gelen beyaz çay, yatırımcılarını bekliyor,piyasada çok fazla satıcısı olmayan bu ürün gerek faydaları olsun gereksede lezzetiyle piyasada oldukça kazanç getrirecek bir ürün gurubunu oluşturmaktadır.

Peki beyaz çay nedir ve ne işe yarar?

Beyaz çay, olarak adlandırılan çay, aslında bildiğimiz siyah çayın, tarladan, daha tomurcuk halinde toplamnası ile elde edilen türüdür. Üzerindeki otmurcuklar tüylü ve sanki beyaz bir saçı andırır görüntüde olduğundan beyaz çay adını almıştır.  Toplanan  tomurcuklar, buharda tutulduktan sonra, kurutulur. Bu şekilde hiç bir kimyevi işlemden geçmemiş olur.
Beyaz Çayın Faydaları,Beyaz Çay ve Faydaları,Beyaz Çayın Yararları
* Çok yüksek oranda antioksidan içerir.
* Çok düşük oranda Kafein içerdiği için, kafeinin zararlı etkilerinden korunmayı sağlar.
* Hafif ve yumuşak bir aroması vardır.
* Virüs ve bakterilere karşı etkilidir.
* İçinde bulunan yüksek orandaki antioksidanlar sayesinde beyaz çay, kanseri önlemede güçlü bir içecektir.
* Erken dönemlerde kansere neden olan hücre mutasyonlarını engellediği tespit edilmiştir.
* Ayrıca C ve K vitaminlerini de içerir.
Beyaz Çayın Cilde Faydaları;
Beyaz Çay Kozmetik sektöründe de yerini aldı ve cilt için çok faydalı olduğu söylenmeye başlandı. Beyaz çayın cilde faydaları arasında, yaşlanma, kırışıklık ve sarkmalara karşı olumlu rol oynaması yer alıyor. Bunun yanısıra, cildi kuvvetendirici, hücre yenilemeyi destekleyici özelliği mevcut. Günlük cilt yaıpratıcılara karşı cildi korur. Pürüzsüz ve yumuşak bir cilt için etkilidir.
Beyaz Çayın Zararları ;
Beyaz çay çok fazla kafein içermemesine rağmen, çok fazla miktarda içilmesi sonucu, alınan kafein miktarı artacağından, sinirlilik,uykusuzluk,çarpıntı baş ağrısı gibi istenmeyen durumlara yol açabilir.
Beyaz Çay Nerde Satılır ?
Beyaz Çayı Marketlerde ve aktarlarda bulabilirsiniz.

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

 

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ