BİSİKLETLİ KURYE ŞİRKETİ KURUN

PARA KAZANIN

iş fikirleri 2013,iş fikri,iş fikirleri,yeni iş filirleri,orjinal iş fikirleri,Bisikletli Kurye Servisi İş Fikirleri, Bisikletli Kurye Servisi İş Fikri, Sermayesiz İş Fikri Bisikletli Kurye Servisi

Bisikletli kurye işi kurarak, giderler açısından sıradan motorlu kurye anlayışına oranla piyasaya 1-0 önde girmiş olursunuz! Ayrıca kurye işinde ilk çalışanınız kendiniz olacaksa, oldukça fit bir görünüme kavuşacağınızı da vurgulayalım!

İhtiyaçlar:
Bir insan tek başına, yalnızca bisiklet ve bir akıllı mobil telefon ile hemen bu hizmeti vermeye başlayabilir. İşi kurduktan bir süre sonra, daha fazla kurye alımı yaparak ve sevkleri yönetecek bir merkez ofis açarak ekip kurulabilir, böylece işinizi hızla büyütebilir, gelirinizi arttırabilirsiniz.

Başarı İçin İpuçları:
Bisiklet kuryesi çevre dostu bir servistir. Dolayısıyla pazarlama sırasında bu özelliği öne çıkarmanızda fayda var.
Ayrıca ekip kurduğunuz zaman çalışanlarınızın hizmet sırasında yaşadığı çeşitli anekdotlara yer vererek viral filmler hazırlayabilir, markanızın kişiliğini bu sportif ve dinamik ekip üzerinden yaratabilirsiniz.

Makale : Ece Burgaz : Kaynak Link : frasb

 

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

 

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ