Diyabet HastalarI İÇİn UnutkanlIĞa Son

Veren GİrİŞİm

Diyabet hastalığı,modern tıbbın son dönemlerde üzerinde durduğu önemli hastalıklardan biri olması,bu alanda alternatif tedavi üzerinde çalışan şirketleri yada girişimcileri artırmaktadır.Diyabet hastalığına sahip bir girişimci hastalığını yatırıma çevirip Timesulin isimli bir ürün geliştirdi.

İsveçli John Sjölund dünyadaki 366 milyon diyabet hastasından yalnızca biri. 2010 yılında bir gün kendisine ne zaman insülin iğnesi yaptığını hatırlamayan John, unutkanlığından yola çıkarak arkadaşları Marcel Botha ve Andreas Sjölun ile beraber Timesulin’i geliştirdi.

İnsülin iğnesindeki plastik başlığı geliştirdikleri akıllı başlıkla değiştiren John ve ekibi, Timesulin sayesinde hastaların ne zaman ve günde kaç defa iğne yaptıklarını unutmamalarına yardım etmiş oluyor.

Cihaz, kullanma kılavuzuna ve özel bir eğitime ihtiyaç duyulmadan 7’den 70’e tüm hastalar tarafından kolaylıkla kullanılabiliyor. Kullanım için yapmanız gerekenler çok basit. Elinizdeki insülin iğnesinin üzerindeki plastik kabın yerine Timesulin akıllı başlığını takıyorsunuz. Timesulin’i çalıştırmak için batarya ile hazne arasındaki plastik şeridi sökmeniz gerekiyor. Her iğneden sonra sıfırlanan Timesulin, en son iğneyi ne zaman yaptığınızı ekranda gösteriyor. Trendisfikirleri.Dikkat edilmesi gereken bir husus; 100 saat sonra Timesulin sayacı kendiliğinden duruyor ve sayacı sıfırlamak için Timesulin başlığını çıkartıp 8 saniye beklemeniz gerekiyor. Size gönderilen her pakette iki adet Timesulin başlığı bulunuyor ve her birinin batarya ömrü ortalama bir yıl civarında.

Web sitesiwww.timesulin.com

 

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ