Huncalife ile para kazanma

2013 Huncalife Kataloğu, Hunca life Şubat 2013 Kataloğu, Hunca life Katalog 2013 , Hunca life Kataloğu 2013 , Dore 2013 Şubat Kataloğu, Dore Online Şubat 2013 Katalog, Avon Şubat Kataloğu,Oriflame Şubat Kataloğu, 2013 Hunca Life Online Katalog, 2013 Huncalife şubat Kataloğu, Hunca life Kataloğu 2013 , Hunca Life Online Katalog

huncaÜlkemizde yüzlerce  network marketing şirketi varken, neden hunca life network yapmalıyız bunu paylaşmak istedim sizlere.

1. HuncaLife, bütün ürünlerini kendisi üreten ve tüm ürünlerini hunca life markası ile üreten bir network marketing şirketidir. Hunca Life ürünlerinin Türkiye’ de ve dünyadaki tek satıcısı hunca life temsilcileridir.

2. Hunca Life ürünleri fiyat-kalite performansı olarak değerlendirildiğinde, rakiplerine büyük fark atmaktadır.

3. HuncaLife henüz çok yeni bir firma olduğundan ve de ülkemizde henüz çok az duyulduğundan ve de tanındığından, Hunca Life işini sunabileceğiniz kişi sayısı inanılmaz fazladır. Yani pazar bomboştur.

4. HuncaLife firmasının ürün yelpazaesi, günümüzün ve geleceğin sektörü wellness, kişisel bakım, makyaj sektörüdür. Bugün bay – bayan herkes kişisel bakımına ve güzelliğine büyük önem vermektedir.

5. Hunca Life, dağıttığı %24 performans primi ile rakiplerini geride bırakmıştır. Bilindiği üzere amway, oriflame %21, Farmasi ise %22 dağıtabilmektedir.

6. Hunca Life firmasının ekstra ödülleri, araba ve seyahat promosyonları, rakip kozmetik firmaların hiç birisinde yoktur.

7. Hunca Life ülkemizdeki kozmetik firmaları içerinde Helal sertifikası olan ender  firmalardan birisi

8. Hunca Life, 90 TL lik sipariş veren temsilcilerine ücretsiz olarak 8 TL değerinde numune seti koymakta, ücretsiz poşet, katalog ve basılı malzeme koymaktadır. Bir çok şirket bırakın kataloğu, 3 tane poşeti bile para ile satmaktadır.

Katalog İçin Tıklayın

 

 

Facebookta Paylaş

 

Tags:ek işler,evden para kazanma,işe gitmeden para kazanma,kendi işinin patronu olma,huncalife,huncalife ile kadar para kazanırım, Doğrudan Satış, Ek Gelir, ek iş, ek veren firmalar, Evde Iş, evden iş, evlere ek iş, Evlere Ek İş Veren Şirketler, network işi, temsilci satış

 
 

Reklamlar

Sponsor

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ