GİTTİ GİDİYOR İLE E-TİCARET YAMAK

ÇOK KOLAY

satış yapabileceğim siteler,satış yapabileceğimiz siteler,en kolay satış yapabilecegim site,ilan ve satıs yapabilecegim siteler,indirim yapabileceğimiz e-satış siteleri, e-ticaret satışı yapabileceğimiz siteler, e-ticaret satışı yapmak, E-Ticaret Yapmanın En kolay Yolu, Ek Gelir, Gittigidiyor ile e-ticaret satışı

E-ticaret yapmak istiyorsunuz fakat ürünlerinizi nerede satacağınızı bilmiyoranız,yazımızı dikkatlice okuyunuz.

GittiGidiyor dükkan seçenekleri hem alıcılar hem de satıcılar açısından bir çok avantaj içeriyor. Özellikle sınırlı bir sermaye ile e-ticaret yaparak internetten para kazanmak isteyenler için bu satış platformunda bir dükkan edinmek paha biçilmez bir tecrübe olabilir.

Niçin GittiGidiyor dükkan seçenekleri alıcılar için çekici?

Alıcılar standart sayfalarda yer alan ürünlerden farklı olarak hiç beklemeden satın alabilecekleri ürünler bulabilir. Beğendiği satıcıların dükkanlarında satılan tüm ürünleri aynı anda, herhangi bir çaba sarfetmeden bulabilir.

Satıcılar GittiGidiyor dükkan alternatifleri ile ne kazanır?

Satıcılar ürün başına daha düşük listeleme ücreti ödeyerek daha fazla ürün listeleyebilir,
Dükkanlarda teklif sistemi geçerli olmadığı için HemenAL! seçeneği ile hızlı ve sabit fiyattan satış yapabilir,
Satıcılar ürünlerini daha uzun süreli listeleyebilir, böylece tekrar tekrar listemekle zaman kaybetmez,
Dükkanlarını diledikleri şekilde tasarlayabilirler,
Satıcılara ait bir URL tahsis edilir, örnek vermek gerekirse parantez içinde gördüğünüz alan adı gibi (http://dukkanlar.gittigidiyor.com/sectiginiz-dukkan-adi.html),
Satıcıların dükkanına özel bir arama kutusu tahsis edilir,
GittiGidiyor sayfalarında dükkanlara link verilerek tanıtıma katkı yapılması planlanmıştır,
Belki de bunlar arasında en önemlisi, satıcılar site içinde taksitli satış ypma imkanına sahip olurlar,
Açılan dükkanda, hem açık artırma formatındaki ürünler, hem de Dükkan formatındaki ürünler listelenebilir.

GittiGidiyor Dükkan seçenekleri nelerdir?

Temel Dükkan için aylık 25 TL abonelik ücreti ödediğiniz takdirde size özel tanımlanan alanda 100 adet ürün sergileyebiliyorsunuz. Buna mukabil aylık 50 TL ödediğiniz takdirde, içinde 1,000 adet ürünün sergilenebildiği bir Pro Dükkan edinme şansına sahip oluyorsunuz. Ayda 250 TL vererek Mega Dükkan sahibi olmak isterseniz, hem dilediğiniz sayıda ürün sergileyebiliyor hem de temel listeleme ücreti ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

Bunun dışında tüm dikkan seçeneklerinde, birkaç dakika içinde özgün bir mağaza hazırlayabilme, aylık satış raporu alabilme, 5 adet tanıtım sayfası oluşturma imkanları ile arama motorları için optimizasyon desteği ve son olarakta GittiGidiyor Dükkanlar bölümüne dahil olma avantajı mevcut .

Ücretlendirme nasıl yapılır?

Aylık abonelik ücretlerinin yanı sıra, Mega Dükkan dışındaki dükkan seçeneklerinde ürün başına aylık 0,30 TL ücret alınıyor. trendisfikirleri.com.Tabi değişik formatlarda ürün listeleyerek müşteriler nezdinde dikkat çekmek isteyenlerden alınan bazı opsiyonel ücetler de mevcut. Bu arada bir ürünün maksimum listelenme süresinin 2 ay olarak belirlendiğini belirtelim.

Son olarakta GittiGidiyor, başarıyla satışı gerçekleşen her üründen banka kredi kartı hizmet bedeli ve KDV dahil olmak üzere toplam %10 komisyon alıyor. Tüm ücret ve kesintiler bunlardan ibaret.

Sonuç

Yukarıda anlatılanlar ışığında, e-ticaret ile internetten kendine yaratmak isteyener için GittiGidiyor dükkan alternatifleri bir çok avantaj sağlıyor. Öncelikle standart bir dükkan açıp deneme maksadıyla 100 adet ürün sergilemenin bedeli toplam 55 Lira.

Bu bakımdan sitemizde detaylı olarak anlatılan toptancı dizinlerinden ithal ettiğiniz veya yurt içinden temin ettiğiniz ürünleri çok cüzzi bir rakama satma şansına erişiyorsunuz. Hem de onbinlerce ziyaretçi taafından sürekli ziyaret edilen, son derece tanınmış ve güvenilir bir platformda.

Bu noktada dropshippment yönteminden ziyade ithalat kavramından bahsetmemiz, bu yönteme uygun ticaret yapan firmaların coğrafi olarak uzakta olmaları dolayısıyla ürün teslimat sürelerinin GittiGidiyor sitesinin belirlemiş olduğu şartlarla çelişmesi sebebinden kaynaklanmaktadır.

Nakliyat sürelerini kısaltabildiğiniz takdirde, bu sitede açtığınız mağzadan da, ebay kısmında detaylı bir biçimde inceleyeceğimiz üzere dropshipment yöntemi ile ürün satabilirsiniz.

Sonuç olarak GittiGidiyor dükkan alternatifleri, bir içerik sağlayıcı ile e-ticaret yapmanın en kolay, en ucuz ve en pratik yolu olarak beğenimizi kazanmıştır.

 

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ