EVDE YAPILACAK İŞLER;EVDE NİKAH ŞEKERİ

YAPIMI

evde nikah şekeri yapımı, evde nikah şekeri yapmak istiyorum, evde nikah şekeri yaptıran yerler, nikah şekeri malzemeleri,bayanlar için evden para kazanma yolları,ankarada evlere iş veren firmalar,evde nakış işi,ek gelir imkanları, ek gelir kazanma yolları, ek iş imkanları

Nikah şekeri kuşkusuz evlenecek çiftler için çok önemlidir.Bir ömür boyu saklanan nikah şekeri pek çok hatırayı da beraberinde saklar aslında. Evlilik hayali kuran çiftler için bu denli önemli olan nikah şekeri ev hanımları içinde bir iş kapısı durumunda. Ev hanımları evde nikah şekeri yapımı sayesinde para kazanarak aile bütçelerine katkıda bulunuyor.

Ev hanımlarına iş imkanı olabilecek evde nikah şekeri yapımı oldukça popüler bir iş haline gelmiş durumda. Evden çalışarak yapılabilen bu iş ek gelir arayan bayanların en çok tercih ettiği işlerden biri. Nikah şekeri yapımı kuşkusuz el emeğine dayanmakta. Bu konuda hünerli olan ev hanımları evde nikah şekeri yapımı işinden para kazanarak aile bütçesine katkıda bulunabilirler.

Peki işe nereden başlamak gerek?

Evde nikah şekeri yapımına başlamak için öncelikle kendi tasarladığınız bir model üzerinden nikah şekeri yapımına başlayabilirsiniz. Hatta zamanınız var ise birkaç farklı model tasarlayarak yeni evlenecek çiftlerin sıklıkla ziyaret ettiği çeyiz mağazalarına, nikah şekeri üretimi yapan atölyelere birer numune bırakabilirsiniz. Yaptığınız tasarımı beğenen çiftler talep ettikçe mağaza ya da atölye sahibi sizlere ulaşarak sipariş verecektir.

Evde nikah şekeri yapımında kendinize güveniyorsanız bir ürün kataloğu da hazırlayabilirsiniz. Yaptığınız nikah şekerlerinin bir katalog baskısını yaptırarak yine çeyiz, gelinlik mağazalarına ve nikah şekeri üretim atölyelerine dağıtabilirsiniz

Evde nikah şekeri yapımından para kazanmak adına yapabileceğiniz bir başka pazarlama faaliyeti ise internet sitelerine ilan bırakmak. Sitemize ve çeşitli ilan sitelerine yorum bırakarak nikah şekeri talep edenlere ulaşabilir olası iş potansiyelinizi artırabilirsiniz.

Evde nikah şekeri yapımında iddialıyım diyorsanız sayfamıza yorum bırakabilirsiniz.  Nihah şekeri yaptırmak isteyen işletmeler de ev hanımlarına ulaşmak için sayfamıza yorum bırakabilir.

 

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ