EVDEN PARA KAZANM-7;EVDE OYUNCAK

YAPIMI

Evden para kazanma,evden nasıl para kazanılır,evde çalışarak para kazanma,ek gelir imkanları, ek iş imkanları, evde ek iş yapmak istiyorum, evde ne iş yapabilirim, evde oyuncak işi, organik oyuncak nasıl yapılır,kukla yapımı,eldivenden kukla yapımı,eldivenden neler yapılır,eldivenden tavşan elkuklası,kolay oyuncak yapımı,evde oyuncak yapımı,kumaştan oyuncak yapımı,kolay oyuncak yapımı

Eğer el yatkınlığınız var ve el işi konusunda becerikliyseniz, sabrınızla da başa çıkmayı başarabilecek özelliğe sahipseniz el yapımı organik oyuncak yapabilirsiniz. Biraz zaman biraz da sabır isteyen organik oyuncak yapımı konusunda gerekli olan materyallere ulaşmak konusunda da sıkıntı çekmeyeceksiniz. Eğer çocuğunuz veya minik bir akrabanız var ise yaptığınız oyuncakları onlarla baş başa bırakarak, miniklerin oyuncağa bakış açılarını ve davranışlarını uzaktan izlemenizde yarar var.

oyuncak

neye ihtiyacınız var ?

Eğer oyuncak yapmaya karar verdiyseniz öncelikle internetten tutorial (bilgi rehberi) araştırması yapın. İnternet üzerinde bu konuda sizi detaylı olarak bilgilendirecek illustrasyonlar ya da videolu tutorial’lar yer almakta. Malzeme olarak organik pamuk esaslı materyallerin yanı sıra kendir lifi (hemp fiber) de iyi bir alternatif olarak değerlendirilebilir.trendisfikirleri.com.Maliyeti biraz arttırmasına rağmen organik yün de oyuncak yapımı için iyi bir tercih olabilir.

Günümüzde hemen her alanda tercih edilen organik ürünler, oyuncak sektöründe de daha fazla rağbet görmeye başladı. Bir çok aile çocuklarına, online olarak bu tip el yapımı oyuncak siparişi vererek, onları bir nebze korumaya çalışıyor. Ayrıca bazı büyük alışveriş mağazalarında da bu tarz organik oyuncaklar artık tüketiciye sunulmaya başlandı.

Eğer sizlerde online olarak oyuncak satışı yapmak istiyorsanız model tercihlerinizde etsy.com’dan, satış ve pazarlama için ise ebay’dan, gittigidiyor.com’dan yararlanabilirsiniz. Ayrıca bazı alışveriş mağazalarınla da temasa geçerek, bu tür el yapımı ürünlerinizi değerlendirme şansına sahipsiniz.Bu güzel ek iş imkanı hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

İşte size kolay bir yuncak yapımı

Resimde görüldüğü gibi içine elyaf doldururnuz.

Boncuklardan göz yapıyorsunuz,burnunu ve ağzını iplikle dikerek burun ve ağzını oluşturuyorsunuz.

 

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ