EVDEN PARA KAZANMA ;EVDE SU

ŞELALESİ YAPIMI

Evden para kazanma,eve iş veren firmalar,evden para kazanma,Evde su şelalesi yaparakkazanın,ek gelir imkanları, ev hanımlarına iş imkanı, evde ne iş yaparak para kazanabilirim, evde ne üretebilirim, evde yapılacak hediyelik eşyalar, evde yapılacak hobiler

Evden para kazanmak için bir çok yol mevcut.Eğer yaratıcı ve becerikli bir ev hanımı iseniz, neden yeteneklerinizi evde hediyelik eşyalar hazırlamak ve bu şekilde bir iş kurmak için kullanmıyorsunuz ? İşte size evden yapılabilecek iş fikri ve bunun için gerekli talimatlar:

Su şelaleleri nasıl yapılır?

Dekoratif bir su şelalesi yapmak için gerekli en önemli şey, su sirkülasyonunun sağlanmasıdır, bu da özel bir elektirikli pompa ile mümkün olacaktır. Pompaya ve AC adaptörüne ihtiyacınız olacaktır, ayrıca bir miktar da pile. Voltajin 12 volt`u geçmemesi gerekecektir.

Ayrıca güzel ev aksesuarları hazırlayabilmek için çeşitli şekillerde tüplere, bitkilere ve dekoratif malzemelere ihtiyacınız olacaktır. Çeşmenin tabanı olarak, seramik kaseler, saksılar veya çanaklar kullanabilirsiniz. Tüm bu ihtiyaç duyacağınız ,malzemeleri internet üzerinden de sipariş etmeniz mümkün. Birlikte 35 cm çapında bir su çeşmesi yapma işlemine biraz daha yakından bakalım.

Delikler için gerekli yerleri seçin. Delikten bir tüp sokun. Unutmayın ki, bu tüpün bir ucunun çeşmenin en altına gitmesi gerekirken, diğer ucunun ise yaklaşık 3-5 cm yukarıda olması gerekmektedir. Bu iş tamamlanınca, yüzeyi hazırlama işine geçin. Genelde farklı büyüklüklerde ve renklerdeki kum ve çakıl taşlarını bu iş için kullanabilirsiniz. Tüpleri de kum ve çakıllar ile süslemeniz gerekecektir. Eğer daha sofistike bir görünüm vermek istiyorsanız, birkaç tüp kullanabilir ve çakıl yerine gerçek deniz kabukları yerleştirebilirsiniz. Her şey sizin tercih ve yaratıcılığınıza bağlı. trendisfikirleri.com.Deneyim kazandıkça, daha karmaşık malzemeler de ekleyebilirsiniz, örneğin dekoratif bitkiler, ışık yansıtan iki kutuplu lambalar kullanmayı deneyebilirsiniz.

Tasarım işini tamamladıktan sonra, pompayı tüpe takın ve işte şelaleniz hazır.

Hazırladığınız şelaleleri civarınızdaki bir hediyelik eşya ya da el işi dükkanında satabilir hatta, yerel bir süper market ile anlaşma düzenleyebilirsiniz. Bunun yanısıra el işlerinizi satabileceğiniz uygun internet mağazaları bulmanız da mümkün. Hatta gittigidiyor,senyapsensat.com ve ebay üzerinden de bunların satışını yapabilirsiniz . Denemekten korkmayın, kendinize ve yaratıcılığınıza güvenin. El yapımı su şelaleleri sizler için yaratıcı bir hobi ve kazançlı bir iş olacaktır.

 

 

Evden para kazanma,eve iş veren firmalar,evden para kazanma,Evde su şelalesi yaparakkazanın,ek gelir imkanları, ev hanımlarına iş imkanı, evde ne iş yaparak para kazanabilirim, evde ne üretebilirim, evde yapılacak hediyelik eşyalar, evde yapılacak hobiler

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ