BAYANLAR İÇİN EVDEN PARA KAZANMA

YOLLARI 2

Ders Verme

evden yapılacak işler

İyi olduğunuz bir konuda ilkokul, lise ve üniversite düzeyinde öğrencilere ders verilebilirsiniz.Saatlik ücretler 50-300 arasında değişen ders ücretlerini düşününce oldukça iyi bir kazanç yöntemi

Çocuk Yada Hayvan Bakımı

evde yapılacak işler

Kreş yada anaokulları fiyatları düşünülürse,oldukça kazançlı bir iş olmaya aday.Sorumluluğu büyük bir iş olarak gözükse de evde para kazanmanın en zevkli yolu çocuk ve hayvan bakımıdır.

Bebek Yapımı

evden para kazanma

Sanat ve meslek alanında açılan kurslar hobiler dâhilinde insanları yönlendirmede oldukça başarılı. Çevredeki bu tarz kurslara yazılıp hangi işe daha yatkın olduğunuzu öğrenmek mümkün. Asıl mesleği reklamcılık olan Nilgün Kurt işsiz kaldıktan sonra bez bebek yaptığını anlatıyor. Başlarda hobi olarak yaptığı bez bebekler kısa süre sonra gelir kaynağı olup çıkmış. Ayda 15-20 adet bez bebek yapan Kurt tanesini 80 TL’den sattığını söylüyor.

Tasarım İşi Yaparak

evden para kazanma

Cam süsleme, takı tasarımı, ahşap boyama gibi işlerden yeteneğinize göre birini seçebilir ve tasarladığınız ürünleri internet üzerinden satabilirsiniz.

Mum Yaparak Kazanın

evden para kazann

2 yıldır evli olan Zorlu çifti evde para kazanan insanlardan yalnızca biri. Zorlu çifti evde uzun süren işsizliğin ardından mum yapıp satarak para kazanmaya çalıştıklarını belirtiyor. Mumlardan günde 10 tane üretebildiklerini ve onlara istedikleri şekilleri vererek satan çift düzenli sipariş aldıklarını da söylüyor.

Tags: bayanlar için ek iş, bayanlara evde yapılacak işler, ek iş ilanları, ek iş imkanları, evde ek iş yapmak istiyorum, evde ne iş yapabilirim

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ