Evden para kazanma yollari

Anket doldurarak kazanın

Affilate marketing ile kazanın

Yada blog yazarak

Blog yazarlığı yaparak geçinen insanların sayısı bir bir artıyor arttıkça da işler daha zor hale geliyor.  İnternette rastlamışsınızdır muhakkak “ziyareçi arttırma” başlığı altında bir sürü yazı var. Tamam bu yazılanlar gerçektir işe yarar ama genelde,  dürüst olun, farklı olun, özgün olun, sürekli olun tarzında maddelerden oluşur. Soyut kalıyor açıkcası. Şimdi belirteceğim şeyler size daha faydalı olacaktır.

Blog yazarak para kazanmak istiyoranız: Yazı Üretin – Seo Çalışması Yapın – Pazarlayın.

Evet bu 3 ilkeyi bir arada tutarak para kazanabilirsiniz. Açmak gerekirse kısaca özetleyeyim. Yazı üretin, sürekli olarak kaliteli ve özgün yazılar üretin. Seo çalışması yapın, arama motorlarında ön sıralara çıkmak için blog alt yapınıza uygun eklentiler ve ayarları optimize edin. Pazarlayın, yani blogunuzun reklamını yapın ürettiğiniz yazıları satın, forumlarda sosyal olun ve pagerank değeri iyi olan sitelere makul fiyatlarla reklamlar verin. Geri dönüş kaçınılmaz olacak.

 

Evde ek iş ilanı bırakmak için tıklayınız.

 

Facebookta Paylaş

Kategori: evden para kazanma, İnternetten Para Kazanmak

Tags: Netten para kazanma,kolay para kazanma, sosyal medya link göndermek, sosyal medya reklamı,anketle para kazanma,evden para kazanma


  
 

Reklamlar

 

 

Sponsor

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ