GAYRİMENKULDE FRANCHİSİNG FIRSATI

Gayrimenkulde bayilik fırsatlarını kaçırmayın

Gayrimenkul sektöründe kendi işinin sahibi olmak isteyen katılımcıların ilgi gösterdiği etkinlikte franchising fırsatları da konuşuldu.Türkiye pazarına geçtiğimiz Aralık ayında giriş yapan, dünyanın önde gelen gayrimenkul danışmanlık şirketlerinden ERA, ‘ERA Sohbetleri’nin ilkini gerçekleştirdi.

Divan İstanbul’da düzenlenen törene gayrimenkul-emlak sektöründe kendi işinin sahibi olmak isteyen çok sayıda katılımcı ilgi gösterdi. Konuşmacılar, arasında ERA Avrupa Başkanı François Gagnon, Garanti Bankası Ekonomik Araştırmalar Birim Müdürü Ali İhsan Gelberi ve UFRAD Başkan Yardımcısı ve Simit Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Okutur’un yer aldığı seminerde, başarılı bir franchise olmanın sırları, Türkiye’nin bu alanda taşıdığı fırsatlar tartışıldı.

MARKA OLMAK
‘Marka olmak ve Franchise Sistemi’ başlıklı bir konuşma yapan Haluk Okutur, konuşmasında kurumsallaşmanın önemini vurguladı. “Ülkemizde emlak işleri şimdiye kadar berberlerde, kıraathanelerde yapılırdı ama bugün ERA gibi ciddi kurumsal markalar sayesinde bu işin uzman kişilerce yapılıyor olması gurur verici” diyen Okutur, franchise sisteminde yeni düzende önemli olanın hem kendi işinin patronu olmak hem de bunu devam ettirebilmek olduğunu söyledi.

Garanti Bankası Ekonomik Araştırmalar Birim Müdürü Ali Ihsan Gelberi de şirketler yerine sektörlerin kurumsallaşmasının çok daha önemli olduğunu belirtti. ERA Avrupa Başkanı François Gagnon ise gayrimenkulde başarılı franchise olmanın sırlarını anlattı ve Türkiye’de satışların yüzde 70’nin doğrudan sahibinden gerçekleştiği fırsat dolu bir pazarın olduğunu söyledi.

Burcu Tuvay

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ