HERBALİFE İLE İŞ FIRSATI

herbalife iş sunumu,herbalife iş fırsatı, ppt herbalife iş imkanları,my herbalife konya, herballife ish firsatları,Çalışarak, Ek Gelir, Evden, Evden Çalışarak Ek Gelir, Evden Çalışarak Ek Kazanç, Herbalife, Herbalife İş Fırsatı, Herbalife İş İmkanı, iş fırsatı

“Wellness Endüstrisi”‘nde bulunmaktayız. Çok hızlı büyüyen bu sektör çok farklı insan gruplarını bir araya getirmektedir: doktorlar, bilim adamları, mühendisler, üreticiler, tüccarlar, spor hocaları, vs… Hepsi tek bir hedefe odaklı: insanların daha iyi hissedip, daha iyi görünmelerini sağlamak. Bu endüstrinin cirosu 500 milyar dolara ulaşmış durumda.

Bu essiz fırsatın başarısının 3 anahtarı:

Kaliteli ürünlerinin bulunması
Talebe cevap vermesi
VIP servis sunması

Hak ettiğinize inandığınız hayatı yaşamaya hazır mısınız?

Partnerimiz

Dünya çapında bir firma ve vizyon sahibi liderler sayesinde işinizi destekliyor olacağız.
Partnerimiz 1980 yılından bu yana düzenli olarak büyümekte ve bu büyüme devam etmektedir.
Şirket yöneticileri, çalışanları, liderleri ve distribütörleri firmanın misyonu, vizyonu ve değerleri için çalışmaktadır ve büyümenin, devam etmesi için ne gerekiyorsa yapmaktadır.
Misyonumuz milyonlarca insanin iyi beslenmesine, sağlıklı ve aktif yaşam tarzına ulaşmasına, finansal açıdan refah elde etmesine yardımcı olmak ve hak ettiklerini kazanmasını sağlamak.
Firmamız en prestijli borsalardan Kabul edilen New York Borsasında yer almaktadır ve dünya çapında Doğrudan Satış Derneğine üyedir ve birçok spor sponsorluklarıyla tüm dünyaya markasını göstermiştir;

( Bu sayfanın sonunda kaydınızı yaptırdıktan sonra mail adresinize gönderilecek bir online sunum bileti sayesinde Ücretsiz ve Canlı Online Sunumda çok daha detaylı bilgi sahibi olabileceksiniz )

Koçunuz

İsmimiz Ferhan & Patrice Vallette ve şimdi size Eşsiz Bir İş Fırsatı sunacağız ve başlayacağınız ilk günden itibaren, yeni aktiviteniz için hedefiniz, harcayacağınız zaman ve motivasyonunuz doğrultusunda ihtiyacınız olan planı verecek ve bu yolda size koçluk yapacağız.

Kaydınızı yaptıktan sadece 2 adım sonra Canlı bir Online İş Sunumuna davet edileceksiniz. Burada Powerpoint olarak yapılan bir sunumu izlemekle kalmayacak aynı zamanda sizin gibi başlayan ve bu işte başarılı olmuş bağımsız çalışma arkadaşlarımızın başari hikayelerini dinleyebilecek ve işinizi başlatabilme konusunda karar verebileceksiniz.
Ürünlerimiz

Müşterilerimizin ihtiyacını karşılamak üzere bilimin de desteği ile inanılmaz etkili bir ürün yelpazesine sahibiz.

Çok talep gören ve bu doğrultuda +73 ülkede milyonlarca insana yardımcı olan çok özel ürünler
Kilo Kontrol, Sağlıklı beslenme ve cilt ürünlerimizden sonuç alarak memnun kalan müşterilerimiz sayesinde inanılmaz referanslara sahip oluyoruz.

Herhangi bir iş fırsatında olduğu gibi, başarınız büyük ölçüde beceri, yetenek ve motivasyona bağlıdır. Bu web sitesi, başarılı Herbalife Bağımsız Distribütörlerinin sonuçlarını anlatır ve ortalama distribütörü temsil etmez. Herhangi bir küçük işletmede olduğu gibi, başarı garantisi yoktur.

Bu sitede sunulan İş Fırsatı bir Herbalife International bağımsız distribütörlüğüdür. Bu web sitesi Herbalife Bağımsız Distribütörü Ferhan & Patrice Vallette tarafından işletilmektedir.

İletişim Bilgileri

Ferhan & Patrice Vallette
info@evdenkariyer.com
www.evdenkariyer.com
0531 203 15 81

 

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ