ARABAYA REKLAM ALARAK PARA KAZANIN

iş fikirleriGünümüzde birçok kurum bu konuyu gelire çevirme yönünde kullanırken, şahıs bazında kimsenin böyle bir uygulamaya geçmemiş olması ise şaşırtıcıdır.

İhtiyaçlar

Size ait bir otomobil.. Markasının bir önemi yok.

Farklı tasarımlarla müşterilerinizin karşısına çıkmaya özen gösterin.

Tek alternatifiniz basılı reklam olmamalı, bunun dışında çeşitli alternatifler de üretmelisiniz.

Aracınızla gezeceğiniz bölgeleri ve alanları önceden belirleyerek, fiyat tekliflerinizi buna göre ayarlamalısınız.

Başarı için ipuçları

Firmanızda kullanacağınız part time çalışanlar veya öğrencilerle, broşür dağıtımı gerçekleştirebilir, böylece reklam olayını daha da cazip hale getirebilirsiniz.

Görüştüğünüz kişi ve kurumları sosyal medya ile gerçek yaşam arasında bağlantı kurmaları noktasında ikna etmelisiniz. Kendinize farklı misyonlar üstlenerek, yaptığınız işte farklı olmayı başarabilirsiniz. İşinizi daha da büyütme konusunda yapacağınız farklılıklar size yardımcı olacaktır.

Belli dönemlerde reklam alamazsanız bunu asla problem yapmayın ve aracınızda kendi firmanızın tasarımlarına yer vererek, tanıtımlarınızı sürdürün. Çevre konusunda hassasiyet taşıyorsanız otomobille yaptığınız uygulamayı, iyi bir ekip oluşturup bisikletlerle de gerçekleştirebilirsiniz.

Reklam almak ya da vermek istiyorsanız,yazımıza yorum yaparak ihtiyaç sahibi kişilerin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.Yorum yaparken lütfen herhangi bir iletişim adresinizi de yazmayı unutmayınız.

 

Kaynak:İş fikirleri ve fırsatları

Tags: arabama reklam almak istiyorum, arabaya reklam veren firmalar, araçlara reklam veren firmalar, ek gelir elde etmek istiyorum, ekstra para kazanmak istiyorum

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ