BEBEK ÜRÜNLERİ OTOMATLARI

Bebek ürünleri Otomatları

otomatlarOtomatlar hayatı daha kolaylaştırırken,bir yandan da ucuza ürün satmanın anahtarı konumundalar.Özellikle gıda sektöründe etkin bir rol alan otomatlar doğru girişimlerle yatırımcılarına servet kazandırabilirler.Otomatın büyüklüğü,ürün çeşitliliği,hedef kitlesini doğru belirlediğiniz taktirde,büyük bir satış ağına sahip olmanız mümkün.

Türkiye'de bir benzeri olmayan bebek ürünleri otomatları ile,sektöre farklı bir rekabet katabilirsiniz.

Nasıl olur?

Şöyleki bebek ürünleri,bebek bezi,biberon,emzik,pişik kremi vb.ürünlerin satıldığı bir otomat düşünün...Böyle bir otomattan nasıl para kazandırabilir?

Tüm ürünlerin mağaza yada eczanelerde satıldığını düşünürsek,bu işyerlerinin daha yüksek bir kar oranınıda fiyatlara yansıtacağı aşikardır.Mağaza fiyatlarının yüksek olmasından dolayı,otomatta satılan ürünleri daha ucuza tüketiciye ulaştırarak piyasada farklı bir yer edinilebilir.Böylece aynı ürün türünü, daha ucuza tüketiciyle buluşturup para kazanılabilir.

Bu tarz bir otomatın avantajları nelerdir?

En büyük avantajı fiyatların cazibesi olacaktır.Marka bir biberonun mağaza satışı 30 lira ise,otomat fiyatı 20 lira olabilir.Doğal olarak tüketicinin tercihi otomat olacaktır.

Yüksek ücretli kiralarla uğraşmadan Avm,yada merkezi konumdaki yerlere konulan otomatların hedef kitleside fazla olacaktır.

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tags:iş fikirleri,orjinal iş fikirleri,para kazandıracak iş fikirleri,ilginç yatırım fikirleri, yeni yatırım alanları

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ