İşinizi İnternete Taşıyın

 

 

"İşinizi İnternete Taşıyın"; İşletmelerin web sitelerini ya da e-ticaret sitelerini oluşturmalarına ve İnternet'in sunduğu fırsatlardan yararlanmalarına yardımcı olmak için Google, Garanti Bankası, Yurtiçi Kargo, IdeaSoft ve SadeceHosting firmaları tarafından yürütülen bir girişimdir. Bu hareketin gelişimine ve Türkiye’deki işletmelerini e-dönüşümüne yardımcı olmak isteyen yeni ortakların katılımına açığız.

Biz Ne Yapıyoruz?

Google, Garanti Bankası, Yurtiçi Kargo, IdeaSoft ve Sadece Hosting öncülüğünde kurulan "İşinizi Internet’e Taşıyın" platformu, İnternette varlıklarını oluşturmak isteyen KOBİ’lere her adımda ücretsiz çözümler sunuyor.

"İşinizi İnternete Taşıyın" platformu kapsamında; Türkiye'deki işletmelere ücretsiz web sitesi ve e-ticaret hizmeti sağlanırken, 1 yıllık ücretsiz .com alan adı* (domain) ve hosting hizmeti ve e-ticaret altyapısı da ücretsiz olarak sunuluyor. Ayrıca firmaların İnternette başarılı olmalarını sağlamak amacıyla eğitim programları düzenlenirken, İnternet reklamcılığına giriş yapmaları için de AdWords reklam desteği veriliyor.

Bu girişime destek veren tüm firmaların katılımıyla bu platform kapsamındaki tüm hizmetler bir yıl süreyle ücretsiz olarak sunuluyor. Google, "İşinizi internete Taşıyın" programında alan adı (domain) kayıt ücretini katılan firmalar adına öderken; Ideasoft firması e-ticaret kurma aracını, SadeceHosting web sitesi kurma aracını ve tüm barındırma (hosting) hizmetlerini ücretsiz olarak sunuyor. Garanti Bankası sanal POS kullanımı konusunda destek sunarken, Yurtiçi Kargo da e-ticaret sitesini kuran firmalara özel avantaj ve servisler sağlıyor.

Neden Yapıyoruz?

Günümüzün hızlı değişim ve yüksek rekabet şartlarında, büyüme gücüne ve isteğine sahip ekonomik aktörler olarak karşımıza çıkan KOBİ’ler yaşanan hızlı dönüşüme uyum sağlayabilme kapasiteleriyle bir adım öne çıkıyorlar. Ancak yapılan araştırmalar, dünyanın pek çok ülkesinde KOBİ’lerin İnternet ekonomisinin sunduğu fırsatlardan yeterince faydalanmadıklarını ortaya koyuyor.

 “İşinizi İnternete Taşıyın” platformu ile Türkiye’deki KOBİ’lerin yerel ve küresel piyasalardaki hedef müşteri kitlelerine ürün ve servislerini İnternet üzerinden tanıtabilmeleri ve İnternet'i satış kanalı olarak kullanmalarına imkan sağlanarak, rekabette güçlerinin artırılması hedeflenmektedir. 

Proje ile kendi web sitelerini/e-ticaret altyapılarını kurmak konusunda araç, zaman ve bilgi sıkıntısı yaşayan KOBİ’lere web sayfası, hosting ve  e-ticaret yapmalarına olanak tanıyacak altyapının kurulumu ücretsiz olarak sağlanacaktır. 

IdeaSoft Shopio" e-ticaret hizmetini kullanarak işletmenizin sunduğu ürün ve hizmetleri hızlı ve kolay bir şekilde listeleyerek e-ticaret sitenizi kurabilirsiniz. Bu hizmetten 1 yıl boyunca ücretsiz faydalanabilirsiniz.

http://www.isinizinternette.com.tr/

Program kapsamında ücretsiz olarak sunulanlar:

  • 1 yıllık .com alan adı ve hosting hizmeti
  • 50 ürün listeleme ve 40 GB trafik (bandwidth) hakkı
  • Kargo ve ödeme sistemleri entegrasyonu
  • 250 TL değerinde Google AdWords reklamı
  • isim@siteadınız.com uzantılı 1 adet e-posta hesabı

Facebookta Paylaş

Tags:ücretsiz websitesi,kobi destekleri,internet satışı,satış sitesi kurma
 

reklam alani

Sponsor

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ