OrJİnal tasarImlI Şemsİyelerle parA KAZANIN

Yağmurlu ve karlı günler yaklaşıyor,bu günlerde en çok talep gören ürünlerde şemsiyeler olsa gerek.Durum böyle olunca orjinal tasarımlı şemsiyelerde dünyanın her tarafında olduğu gibi ülkemizde de fazlasıyla talep görmekte.Birbirinin aynı ürünler üretmek ve satmak günümüz girişimciliğinde artık çok kazandırmıyor.

Bu durumda inovasyon devreye giriyor ve ortaya farklı aynı zamanda da karlı ürünler ortaya çıkıyor.

Örneğin resimdeki Samuray kılıcına benzetilerek yapılan bu inovatif ürün Amazon.com’da 30 dolara satılıyor. Japon kültüründen etkilenerek üretilen bu ürün kendisine http://www.amazon.com/ gibi bir sitede yer bularak tüm dünyaya satışını gerçekleştirebiliyor.

Bizim ülkemizde şemsiye alıcılarının büyük kısmı fiyata endeksli. Genel düşünce nasıl olsa sadece yağmur zamanı kullanacağız diyerek ucuz ve çabuk kırılıp eskiyen şemsiyeleri tercih ediyorlar ve her kış yeniden şemsiye almak gibi bir durumla karşı karşıya kalıyorlar.

Şemsiye üretmekle ilgili geniş bir araştırmaya girmektense size tavsiyem şemsiye üreticileriyle anlaşıp farklı bir şemsiye modelini ürettirmeniz ve bununla ilgili sözleşmenizi sağlam yapmanız. Ülkemizin güzelliklerinden esinlenerek farklı modeller oluşturmanız mümkün.İlave olarak ürününüzü tasarımcılar ile birlikte oluşturursanız bu size bir çok artı kazandıracaktır.

Pazarlama kısmında fiyatlandırmaya ve kar marjlarınıza çok dikkat etmelisiniz, bu konuda piyasada sıkı bir araştırma yapmanızıda ayrıca tavsiye ederim.

Şemsiye modelleri ve internette pazarlama
şemsiye modelleriŞemsiye modelinizi satış aşamasına size tavsiyem http://www.hepsiburada.com/ 
 ile ortaklık yapmanız. Bu düşündüğünüz kadar zor değil. Hepsiburada.com ve diğer sitelerle anlaşmak için sitelerindeki prosedürlere uygun hareket etmeniz ve randevunuz sırasında sunumunuzu güzel yapmanız yeterli. İlave olarak tek ürünlük bir e-ticaret siteside size faydalı olacaktır. Evet bu kış bol yağmurlu ve soğuk geçeceğinden tam zamanında piyasaya girmiş olacaksınız gerçi tüm bu aşamaları hazırlamanız girişimcilik yeteneğinize bağlı olarak değişecektir.

 

Tags:şemsiye modelleri,hepsiburada.com tedarikçiliği,şemsiye satışı,şemsiye üretimi,iş fikirleri,trend iş fikirleri,orjinal iş fikirleri,geleceğin iş fikirleri,az parayla ne iş yapılır,2012 iş fikirleri,2013 iş fikirleri,sermayesiz ne iş yapılır

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ