EN ORJİNAL İŞ;TUVALET KAĞIDINDA REKLAM

İŞ FİKRİAmerikalı genç bir girişimci olan Bryan Silverman, insanların başlarda ” Ne berbat bir fikir” dediği reklam fikri sayesinde,her yıl seçilen yılın en iyi girişimcileri arasına girmeyi başardı. Bu başarıyı ise, “tuvalet kağıtları üzerine reklam verme” fikrine borçlu.Evet yanlış duymadınz.Tuvalet kağıdına reklam vermek.

Reklamlar tuvalet kağıdı üzerine baskılanarak benzersiz şekilde insanlara sunuluyor.Baskı için de özel bir teknik kullanılmakta.Tuvallette geçirilen vakti daha eğlenceli yapacak bu reklamların başarıya ulaşması kaçınılmaz görünüyor.

Şimdiden günde 3 bin rulo tuvalet kağıdı baskıladıklarını belirten Bryan Silverman,şirketleşme yolunda ilerlediklerini söylüyor.Dilerseniz, internet üzerinden de sipariş verebiliyorsunuz.Ülkemizde henüz bulunmayan bu reklam fikri,girişimcilik yapmak isteyenler için güzel bir fırsat olabilir.

Tuvalette geçirdiğimiz zamanı düşünürsek,heralde girişimcisinin ne kadar akılcı bir iş yaptığını söyleyebiliriz.Türkiye'de henüz yapılmayan bir iş,muhakkak ki girişimcisini memnun edecektir.

 

Kaynak:iş fikirleri ve fırsatlarıı

Tags:Orjinal iş fikirleri,iş fikirleri ,Başarı Hikayeleri, Girişimcilik, İlginç İş Fikirleri, İş Fikirleri, Reklam ve Pazarlama, Yeni İş Fikirleri,para kazandıracak iş fikirleri

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ