AlIŞverİŞ arabasIna reklam Alma

iş fikirleri 2013,iş fikirleri,farklı reklam fikirleri, ilginç fikirler, iş fikri, Reklam Fikirleri,farklı reklam fikirleri,değişik reklam fikirleri,franchising reklamları

Alışveriş arabasıRekabetin giderek arttığı günümüzde tanıtım ve reklamlar giderek daha da önem kazanıyor. Kurumsal olan olmayan bütün firmalar, ürününü, hizmetini en iyi şekilde pazarlayabilmek için bütçelerine göre ciddi meblağlar harcıyor. Özellikle kurumsal şirketlerin bu sektöre yaptığı harcamalar astronomik boyutları buluyor. Bunun sonucunda da reklamcılık sektöründe faaliyet gösterenler de bu rekabette ön planda yer almak için yeni reklam fikirleri üretiyor bu da girişimciler için iş fikri olarak karşımıza çıkıyor.

İş fikrimiz reklam sektöründeki inovatif bir ürünü konu alıyor. Modstream adındaki firmanın ürünü olan ve aynı adı taşıyan ürün Modstream, perakende alışveriş merkezlerindeki alışveriş arabasının aynısı. Tek farkı arabayı sürerken tuttuğumuz yere bir dijital gösterge yerleştirilmesiyle reklam yapılıyor olması. Bence harika bir iş fikri çünkü çok etkili bir reklam. Hazır alışveriş merkezindesiniz sizinde bir meşrubat alacaksınız o anda göstergeden meşrubat firmasının reklamı geçiyor, indirim olduğu yazıyor. Tabi ki markanın kalitesine de güveniyorsanız gidip bu içeceği alırsınız.

 

Kaynak: Fikir Avcısı

Etiketler:iş fikirleri 2013,iş fikirleri,farklı reklam fikirleri, ilginç fikirler, iş fikri, Reklam Fikirleri,farklı reklam fikirleri,değişik reklam fikirleri,franchising reklamları,alışveriş arabası,arabayla yapılacak işler,market arabası reklam,süpermarket arabası reklam,farklı reklam fikirleri ev tanıtımı,değişik reklam önerileri,arabisna işçi alımı

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ