AĞAÇ ÜZTÜNDE KULUBELER

 

 

Türkiye'de henüz çok kullanılmayan bir model,var olan örnekleride sadece antalya ve bir kaç bölgede mevcut,bungalowlar özellikle alternatif turizmi seven kişiler tarafından tercih edilsede,doğa ile başbaşa olmak isteyenlerinde kaldıkları mekanlardan biri olmaktadır.

Sadece turistik mekanlarda iş yapacak bir yatırım değil aynı zamanda büyükşehirlerin çevrelerindede yatırım yapılabilir ,pahalı araziye ihtiyacınız yok yada deniz kenarı bir tesis kurmaya,yada milyon dolarlar yatırmayada gerek yok, ağaçlık arazi olan herhangi bir yerde rahatlıkla yapabileceğiniz tesisler ile milyonlarca lira kazanmanız mümkün.

İnsanları cezbedecek olan bu evler servet kazandıracak bir yatırım niteliğindedir,hafta içi ve hafta sonu konaklamaya gelecek misafirlerinize keyifli bir dinlenme olanağı ile beraber doğanın mükemmelliğini bir arada yaşatacaksınız.

Tabi bu tarz evleri birde turistik alanlarda yaparsanız o zaman dünyanın dört bir yanından turis çekmeniz dahada kolay olacaktır.Denize bir kaç km uzaklıkta bir araziyi dahi satın alıp evlerinizi kurabilirsiniz.100 Bin gibi bir yatırımlar 10-15 tane evi rahatlıkla kurabilirsiniz.

Kaynak:http://www.sabah.com.tr/

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ