YENİ İŞ ALANI:EVLERE BAKIM SERVİSİ

Yeni iş alanı evlere bakım servisi

iş fikirleri,tamirciHane halkı bütçesini olumsuz yönde etkileyen ev bakım ve tadilat işleri konusunda,Hollandalı şirket Uw Huismeester, maliyetleri en aza indirgeyen, üyelik içerikli bir çalışmayı hayata geçirdi. Hollandalı firmanın üstlendiği misyonun, özellikle evlerde bu işlerle uğraşan erkekleri büyük bir yükten kurtaracağı aşikar. 

İhtiyaçlar

Kendi web siteniz üzerinden üyelik sistemiyle bu uygulamayı hayata geçirebilirsiniz.

Kuracağınız ekibin profesyonel kişilerden oluşması iş alanınızı kısa sürede genişletecek ve tercih edilmenize yol açacaktır. Tadilat konularında kullanacağınız malzemeleri uygun fiyata ve kaliteli bir şekilde temin edebilmeniz için birlikte çalışacağınız firmaları da doğru belirlemelisiniz.

Başarı İçin İpuçları

Birinci kriteriniz iyi ve kaliteli hizmet olmalı. Çünkü yaptığınız iş ne kadar iyiyse o denli tavsiye edilir ve yeni müşteriler bulursunuz. Uygun fiyata, kaliteli hizmet sunarak rakiplerinizin önüne geçin. Hollandalı şirket Uw Huismeester, bahse konu uygulama için üyelerinden tüm masrafları içinde olmak üzere 180’er euro alıyor. Üyelerin bir anlamda ev bakımcısı olunan bu sistemde, sürekli danışma ve telefon trafiği de sektördeki büyümenizi tetikleyecektir. Firma ayrıca oluşturduğu 7/24’lük ücretsiz telefon hattıyla her zaman müşterilerine yardımcı olmaya gayret gösteriyor.

Tags: yeni iş alanları, yeni yatırım projeleri, yenilikçi iş fikirleri, yenilikçi iş geliştirme

Kaynak:işfikirlerivefırsatları

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ