İŞ Fİkrİ NasIl Bulunur ?

eğitimİş kurmak istiyorsunuz fakat piyasada var olan işleride yapmak istemiyorsanız .Öyleyse biraz gözle yaparak nasıl bir iş kurmak istediğinize karar veriniz.Bilgi ve becerilerinizin doğrultusunda yapılacak işte daha başarılı olacağınız aşikardır.

Peki gözlemi nasıl yapmalısınız.Öncelikle Eğitim alanında bir iş yapıyorsanız öğretmen yada memurluk vs.. yapacağınız alanıda eğitim üzerine belirlemeniz hem iş planı hazırlarken hem ekipman hemde çeverenizdekilerden destek alabilrisiniz.

Peki bir öğretmen ne tarz bir iş kurabilir yada ek iş yapabilir?

Bir kaç tane örnek vereyim hemen.

1-İnternet üzerinden dersane açarak bu işten para kazanabilir.Hatta bu işi arkadaşlarıyla beraber daha profesyonel bir hale getirip online derslere başlayıp üyelik aidatı alarak çok iyi paralar kazanılabilr.

Şöyleki üye başına 5 lira aylık alınsa dahi başarılı bir sunum varsa bu parayı verecek çok fazla veli bulunabilri.Türkiye'de öğrenci sayısı düşünüldüğünde 10.000 üyeye dahi ulaşılsa aylık kazanç

5*10.000=50.000 Tl gibi rakamlara ulaşmaktadır.

2-Biraz çaba sarfederek eğitici kitaplar yada yardımcı kitaplar yazarak ilgili kurs yada okullara dağıtarak bu işten paralar kazanmanız mümkün.

 

Yazılarımız devam edecektir....

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

 

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ