BASKI TUAL İLE PARA KAZANMA

Profesyonel bir ressam olmanıza gerek yok yada iyi bir resim bilgisine,yapmanız gereken tek şey bir tual bezi birde baskı makinesi gerisi sizin pazarlama yeteneğinize kalmış.

Fazla bir para yatırmanıza gerek kalmayan bir iş,1000 tl ile işe başlayabilirsiniz.Yapmanız gereken tual bezi satın almak metrekare cinsinden satışı yapılmakta ve ortalama m2 fiytı 8-12 tl arasında değimektedir.

Baskı içinse tekstilcilerin kullandığı baskı makinelerinden faydalanacaksınız.Bunların maliyetide m2 si 10 ile 20 tl civarında

Belki büyük alışveriş merkezlerinde görmüşsünüzdür yağlı boya tabloları 1 m2 likler 300-400 tl civarında iken baskı tualler 150-250 tl arasında satılmakta,size bir metrekarelik bir baskı tualin maliyeti ortalama olarak 30 tl ye mal olur.En son verniğinide yaparak satışa hazırlayacağınız tablolar toptan verildiği takdirde tablo başına 50-60 tl kar bırakır.Küçük ebatlardaki tablolarıda düşünürseniz oldukça karlı bir yatırım.

Kime satacağız diye düşünüyorsanız.Bütün hipermarketler carrefour,bauhaus,ikea,koçtaş,praktiker ve diğer büyük hipermarket zincirlerine ürünlerinizi ssattırabilirsiniz.

Başlangıçta konsinye verdiğiniz ürünler pozitif dönüş yaparsa sizden sürekli ürün alacaklarından emin olabilirsiniz.

Facebookta Paylaş

Kategori: İş fikirleri,Az parayla ne iş yapsam
Tag:Az parayla ne iş yapsam,Yüksek kar sağlanacak işler, evden para kazanma,resim yaparak para kazan,kolay para kazanma,iş fikirleri 2012,2012 sermayesiz iş fikirleri


  
 

Reklamlar

 

Sponsor

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ