yİRMİ BİN LİRA İLE NE

İŞ YAPSAM

Çocuk ve bebek ürünlerini internet ortamından satışını yapan çok firma olmasına rağmen fiyatlara baktığımızda ortalama olarak aynı görünmekte.Büyükşehirlerde yaşayan tüketiciler bu ürünleri genelde toptancılarından satın almaktadır.Böylece maliyeti daha aşağı çekmektedir.Fakat bununda nakliye sorunu olmaktadır.

Neden bunu yazma gereği duyuyorum,çocuğu olan herkes bilirki her döneminde başka ihtiyacı olan çocuklarımıza muhakkak ki almamız gereken şeyler oluyor.Bunları en iyi fiyattan karşılamakta ekonomik olarak bizleri oldukça rahatlatmaktadır.

Lafı fazla uzatmadan konumuza gelirsek

BİR WEB SİTESİ YAPTIRIN

Bu kadar çok ürünü siz temin edemeyeceğinize göre,yapmanız gereken en iyi şey, bebek ve çocukların ihtiyaçlarına dönük bir web sitesi yapın

İşleyiş:

Unkapanı yada Eminönündeki esnafla görüşüp mal tedarik etmeleri konusunda anlaşıp siparişler oldukça malınızı müşteriye sevk edin,Bir satış portalını 2 bin tl ye mal edebilirsiniz.Geriye kalan 18 bin lirayı internet reklamı yada mal tedariğinde kullanabilirsiniz.

ÖRNEk:Diyelim ki siz kar marjınıda koyup internetten 200 tl ye bir bebek arabası sattınız.Siparişi aldığınızda bu ürünün satan kişiyle iletişime geçip ya kişinin ürünü göndermesini talep edersiniz yada siz nakit alıp müşteriye gönderirsiniz iki şekildede elinize ürün bazında 50-60 tl ne kar kalır.Bu sistemin en büyük avantajı bol ürün çeşitliliği olmasına karşın stok tutmanıza gerek kalmayacak 2. olarakta diğer satış sitelerinin fiyatlarından daha avantajlı bir fiyata sahip olacaksınız.

Facebookta Paylaş

Kategori: Az parayla ne iş yapsam,İnternetten satış

Tag:Az parayla ne iş yapsam,yirmi bin lira ile yatırım,Yüksek kar sağlanacak işler, Bebek ürünleri satışı,çok kazandıracak işler

 

Reklamlar

 

Sponsor

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ