YÜZME HAVUZU KURUN

Size bu web sayfasında mümkün olduğunca gerçekçi iş fikirleri sunmak istiyoruz.Bu nedenlede açığı olan sektörleri analiz edip bu yönde fikir sunmak istiyoruz.

Ülkemizde spor tesislerinin yetersizliğinden dolayı,gerek spor amaçlı gereksede sağlık açısından, zaafiyeti olan bir toplumuz.Buradaki yazımızda hem para kazanma modelinden,hemde tedavileri büyük bir sorun olan ankilozanlı hastaların durumundan bahsedeceğiz.

Ankilozan spondilit bir omurga hastalığıdır. Hasta olan kişiler zamanla omurganın dahada eğrilmesi sonucu kamburlaşmakta ve hayat kalitesinde çok büyük bir düşüş olmakta,eklemlerini rahat hareket ettirememekte,daha basit ifadeyle tüm eklemlerinin kireç tutmasına neden olmaktadır.Bulaşıcı bir hastalık değildir.Maalesefki en iyi tedaviside her gün yapılan düzenli yapılan yüzme egzersizidir.Tesis yetersizliğinden dolayı yüzlerce,binlerce kişi bu egzersizleri yapamamakta.

Yapılacak böyle bir tesisi büyük ihtimalle sağlık bakanlığıda destekleyecektir,en kötü ihtimalle bu hastalığı olan kişileri size bildirebilirler ve onlarla iletişime geçerek bu tesiste onlara tedavilerini sürdürme imkanı sunabilir vede para kazanabilirsiniz.

Facebookta Paylaş

Kategori: İş fikirleri,ankilozan spondilit

Tag: İş fikirleri , kazandıracak işler , Farklı iş fikirleri


  
 

Reklamlar

 

Sponsor

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ