Kahve DeryasI Bayİlİk Verİyor

Bayilik veren firmalar 2013,bayilik verenler ,Bayilikler ,Cafe bayilikleri ,franchise veren firmalar, Kahve Bayilikleri ,Kahve Deryası, Kahve Deryası Bayilik Şartları

kahve deryasıKahve kafelerin yaygınlaşması,sektördeki oyuncu sayısınıda artırdı.Bunlardan biride İzmir merkezli kahve deryası,kuruluşundan itibaren önemli başarılara imza atmıştır. Şimdiye kadar açmış olduğumuz şubelerimizde günlük müşteri sayısı titizlikle yaptığımız fizibilite çalışmalarında öngörülen hedeflerin oldukça üzerindedir.


Bayilik Şartları :

Kahve Deryası , Cadde Lokasyonlarında ve AVM lerde müşterilerine hizmet vermektedir.Sektörel net kar marjları P & L dengesi zarfında % 50 aralığında oluşmaktadır.Bu oran ciro ya doğru orantılı olarak değişkenlik göstermektedir.Kahve Deryası açılacak mekan ile ilgili olarak, iç mekânın en az 80 – 90 m2, Dış mekânın Minimum 40 m2 olmasi bizim için yeterlidir.

Dekorasyon gideri, konseptimize uygun bir mekânın hazırlanması için m2 bazında yaklasik 1.500TL ‘dir.Belirtilen ücret ; dekorasyon ve mobilya maliyetlerinin yanı sıra, makine ve ekipmanları servis maliyetini de içeren anahtar teslim maliyetidir.. Tecrübe bedeli olarak, bayimizden 20.000 $ talep ediyoruz. Bu bedel, isim hakkını – Mimarı Bedeli
İşletmeci ve Personel Eğitimi – Reklam desteğini kapsamaktadir.

Ayrıca aylık cirodan% 3 Royalty ücreti vardir. Karşılıklı anlaşma sağlanması halinde aşamalı olarak;
1-Sözleşme
2-Mağaza Tespiti
3-Proje
4-Anahtar Teslim Konsept Kurulumu
5-Personel Eğitimi – Reklam Hazırlığı işlemektedir.

Yatırım koşullarımızı Uygun görmeniz halinde, sizlerden şu aşamada işletmenizin kurulabileceği uygun lokasyon ve dükkan önerilerinizi veya mevcut datamızda bölgenize uygun lokasyonlar var ise sizinle paylaşmamız için sizleri bekliyor olacağız.

Bayilik Destekleri : Anahtar Teslim
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : $150.000 – Kar Marjı %35

İlgili Kişi : Oğuzkan erman
Telefon Numarası (533) 4403314
E-posta : oguzkan@kahvederyasi.com.tr
Web Sitesi : www.kahvederyasi.com.tr

 

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ