KAMİL KOÇ 2013 YILINDA 1200 KİŞİYİ

İŞE ALACAK

2013 Kamil Koç Personel ve Eleman Alımları,2013 kamil koç iş başvurusu,2013 kamil koç iş ilanları

2013 Yılında 15 milyon yolcu taşımayı hedefleyen firma, 1 200 kişiye istihdam yaratacak.Firma, ayrıca ortakları ile birlikte 2013 yılında 65 milyon lira yatırım yapacak. Her yıl yolcu taşıma sayısını ortalama yüzde 20 oranında arttıran Kamil Koç Otobüsleri A.Ş., geçen yıl taşıdığı 12 milyon 550 bin 439 yolcu sayısını bu yıl 15 milyona çıkarmayı düşünüyor.

Geçen yıl, filo, terminal alt yapısı ve bilgi işlem konusunda 17 milyon lira yatırım yapan firmanın bu yıl 65 milyon liralık ödeneği yatırım için harcayacak. Kamil Koç yapacağı harcamalarla bu yılki araç filosunu 700'e çıkarmayı düşünüyor.

Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. Genel Müdürü Kemal Erdoğan, her yeni yatırımın aynı zamanda yeni iş imkanlarının doğmasına da olanak sağladığını söyledi. Erdoğan, “Karayolu yolcu taşımacılığı sektörüne sağladığımız katkının yanında, Türkiye’nin istihdamına da katkı sağlayan bir firma olduğumuzu düşünüyorum. 2012 yılında yaklaşık 3 bin 900 çalışanımızla, 12 milyon 500 bin yolcumuza hizmet verdik. Çalışanlarımızın gelişimine yönelik eğitimler planlıyor ve düzenliyoruz. Çalışanımızın bizi, sadece bir geçim kapısı olarak değil, aynı zamanda onlara artı değer de katan bir aile olarak görmelerine çalışıyoruz. Bu yıl yaklaşık bin 200 kişi istihdam etmeyi planlıyoruz.

2013 yılında Kamil Koç 5 bin kişiyi aşan büyük bir aile olacak. Amacımız sadece içinde çalıştığı şirkete değil, aynı zamanda sektöre değer katacak ve sektörün kalite standartlarını yükseltmeye yardımcı olacak bir çalışan kültürü oluşturmak” dedi. 

 

Etiketler:

2013 Kamil Koç Personel ve Eleman Alımları, Eleman Otobüs Firmaları, Hostes Alımları, Kamil Koç 2013 Eleman Alımı, Kamil Koç Eleman Alımları, Kamil Koç İnsan Kaynakları, Kamil Koç İş Başvurusu, Kamil Koç İş İlanları, Kamil Koç Personel Alımı, Otobüs Firmaları Eleman Alımı, Otobüs Firması Eleman İlanları, Otobüs Firması İş İlanları, Personel 2013, Personel Alımları 2013, Seyahat Firmaları Eleman Alımları

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ