KEÇİ ÇİFTLİĞİ KURUN PEYNİRİ VE SÜTÜ

ABD'YE SATIN

İş fikirleri 2013,iş fikri,tarım iş fikirleri,eyüp sabri tuncer satış noktaları,eyüp sabri tuncer kampanyaları,eyüp sabri tuncer kimdir,eyüp sabri tuncer ankara,eyüp sabri tuncer kolonyaları antalya,eyüp sabri tuncer kolonyaları istanbul,eyüp sabri tuncer istanbul,eyüp sabri tuncer kolonya

keçi Engin Tuncer, Amerika'da "EST 1923"adlı kozmetik markasıyla Amerika pazarına girdi.Bugünlerde ise kozmetik sektörünün yanında keçi üretiminede başladı.

Dedesi Eyüp Sabri Tuncer'in mirası olan kozmetik işini sürdürürken,bir yandan da yeni bir alana doğru yoluna devam eden Engin Tuncer,Abd Pazarına hayvancılıklada girme hedefinde.

İki yıl önce Çeşme çevresinde Reisdere köyünde son derece modern bir keçi üretim çiftliği kuran Engin Tuncer, hedefi 974 olan keçi sayısını 3 bin ke Neden bu işe girdiğini sordum, "ABD'nin, tarımda kota kçiye çıkarmak olduğunu söyledi.Engin Tuncer'in bu işe girmesinin birinci nedeninin,ABD'nin keçi ithalatına kota koymaması olduğunu belirtti.
Tuncer tüm girişimclere seslenerek bu işe girmelerini istedi ve " keçi üretin peynirini ve sütünü Amerika'ya satın" dedi.

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ