KENDİ ÜRÜNÜNÜZÜ YAPIN ONLİNE SATIŞ

YAPARAK PARA KAZANIN

el yapımı ürünlerimi nerede satabilirim, el işlerimi nerede satabilirim,internetten ne satabilirim 2013,el işi ürünlerimi nerede satabilirim,Patik nerde satabilirim,patikleri nerede satabilirimrim,sahibinden ne satabilirim,urunlerımı nerde hızlı satabılırım,ürünlerimi nerede satabilirim,internetten para internetten para kazanma internetten para kazanmak internetten para kazanmanın yolları online para kazanma

Eğer kendi kazağınızı örmek, kendi yağlı boyanızı yapma veya bazı dekoratifnesneleri oluşturma gibi konularda yeteneğiniz varsa bu yeteneğinizi onlinesatışlar yaparak değerlendirebilir ve para kazanabilirsiniz.

İnsanların hali hazırda aradığı veya ihtiyaç duyduğu ürünleri de satın,böylece kendi ürünlerinizin reklamını da yapabilirsiniz. İnsanlar sizin satış listenize de bakarak sizin el ürünlerinizi görüp onları da alabilir.

Ürünlerimi nerede satabilirim?
1.Sahibinden.com, Gittigidiyor.com gibi sitelere üye olun.
2.Ürünlerinizin listesini yükleyin.
3.Ürünlerinizi satın ve para kazanmaya başlayın.

Ne kadar para kazanabilirim?
Sizin ürünlerinizin türüne ve ücretlendirme yapısına göre değişiklik gösterir. Organik ürünler, El yapımı ürünler ve niş ürünlerde başarı oranınız daha çok artacaktır.

Tavsiye : Kış mevsiminde hırka, yelek, kazak, patik, bere, çanta gibi el yapımı ürünler daha çok dikkat çekecektir.

Bol kazançlar .....

 

Kaynak:mor fikirler

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ