KENT GIDA İŞ BAŞVURUSU

kent gıda gebze iş başvurusu,kent fabrikası iş başvurusu,gebze kent fabrikası iş başvurusu,kent gıda iş başvurusu,kent şeker fabrikası iş başvurusu

kentÇok hızlı değişen bir iş ortamında başarılı olabilen, yaptığı işe tutkulu bir şekilde bağlı, yetenekli ekip arkadaşları arıyoruz. Kalite ve mükemmellik ile esnek düşünce ve yeniliği birleştirebilenlerle çalışmak istiyoruz.

Kent, 1824 yılında İngiltere’de faaliyetine başlamıştır. Şekerleme sektörünün lider firmalarından biri olan Kent, Türkiye pazarına ise, 2002 yılında girmiştir.

Kent, kurulduğu ilk günden beri büyüyerek faaliyetlerine devam etmektedir. Şekerleme sektörünün öncü firmalarından olan Kent, kaliteli hizmet sunmayı ve müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı ön planda tutmaktadır.

Kent, dünyanın en büyük ve en iyi şekerleme şirketi olmayı hedeflemektedir. Performans, dürüstlük, sorumluluk, disiplin, kalite ve saygı Kent Gıda’nın değerleri arasında yer almaktadır.

Kent’ in ana hedefi; üstün kazanç sağlamaktır. Temel amacı ise; insanların sevdiği markalar yaratmaktır.

Kent, bünyesine katacağı personelleri seçerken özen göstermektedir. Kadrosuna katacağı personelin; sorumluluk sahibi, çalışkan, gelişime ve öğrenmeye açık, Kent’in kalitesine uygun bireyler olmalarına önem vermektedir.

Kent Gıda’ da çalışmak, hedeflerinize ulaşmak ve sektörünün öncü ve lider firmasının bir personeli olmak istiyorsanız, firmanın websitesini ziyaret ederek online iş başvurusu kısmından başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Linki tıklayarak geniş bilgi alabilirsiniz

KENT GIDA

Adres: Cumhuriyet Mahallesi 2253 Sokak No:11 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: 0 262 648 74 00
Fax: 0 262 654 19 30 – 32

 

Etiketler:

1824 yılında, 2002, başlamıştır, başlayabilirsiniz, biri olan Kent, birinde, çalışma, faaliyetine, firmalarında, girmiştir, hayatınıza, İngiltere’de, iş başvurusu, Kent, Kent’ e, lider firmalarından, önemli, pazarına ise, Şekerleme, Sektörünün, türkiye, Türkiye’nin, yaparak, Yılında,kent gıda gebze iş başvurusu,kent fabrikası iş başvurusu,gebze kent fabrikası iş başvurusu,kent gıda iş başvurusu,kent şeker fabrikası iş başvurusu,

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ