İş BirliĞi GüÇ BirliĞi Destek ProgramI

1 yılı aşkın süredir faaliyette olan 5 adet şahıs veya limited şirketin bir araya gelerek geliştireceği projlerin desteklendiği İş Birliği Güç Birliği Destek Programında başvuru sahibi firmaların en az üçünün aynı sektörde faaliyet göstermesi şartı aranmaktadır.

Bu destek programının amacı küçük ve orta ölçekli işletmelerin işbirliği-güçbirliği anlayışıyla bir araya gelerek, ortak tedarik, ortak tasarım, ortak pazarlama, ortak laboratuar, ortak makine-teçhizat kullanımı ve benzeri konularda hazırlayacakları projelerin desteklenmesidir.

Yagem Bilişim Danışmanlık firması bu destek programı kapsamında desteklenmesi uygun görülen “Taşkırma ve eleme tesisi kurulması” ve “Kilitli parke taşı tesisi kurulması” projelerinin hazırlama ve yürütme aşamalarında müşterilerine verdiği hizmet ile ön plana çıkmıştır.

Detaylı bilgi almak  ve danışmanlık hizmetlerimizin size ne gibi faydalar sağlayabileceği hakkında görüşmek için bizlere 0 212 337 57 78 numaralı telefondan ulaşabilir veya iletişim kısmından sorularınızı gönderebilirsiniz…

Kaynak:http://www.kosgebdestekleri.org

Facebookta Paylaş

Tags:Kosgeb,kosgeb destekleri,kosgeb desteklerinden faydalanma,2012 kosgeb destekleri

 
 

Reklamlar

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ