KÜTAHYA PORSELEN İŞ BAŞVURUSU

kütahya porselen iş başvurusu,kütahya porselen iş başvuru formu,kütahya porselen işci alımı,kütahya porselen işçi alımları,kütahya porselen insan kaynakları,1970 yılında, birinde, bulabilirsiniz, çalışma imkanı, irmalarından, iş başvurusu, kurulmuştur, Kütahya, Kütahya Porselen, öncü f, Porselen’ e, sektörün, yaparak

kütahya porselen

Kütahya Porselen’ e iş başvurusu yaparak sektörün öncü firmalarından birinde çalışma imkanı bulabilirsiniz. Kütahya Porselen, 1970 yılında kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden beri de faaliyetlerine büyüyerek devam etmektedir.

Kütahya Porselen sadece Türkiye değil, dünyanın ve özellikle Avrupa’nın sayılı markaları arasında yer almaktadır. Porselen, seramik ve ambalaj sektöründe hizmet veren Kütahya Porselen, Avrupa’nın en büyük ilk üç üreticisi arasındadır.

Kütahya Porselen; müşteri sağlığını koruyan, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayan ürünler üretmeyi ön planda tutmaktadır. Kaliteli hizmet ve kaliteli ürün üretmeyi ve sektörünün en iyisi olmayı hedefleyen Kütahya Porselen, faaliyetlerine bu doğrultuda devam etmeyi ilke edinmiştir.

Kütahya Porselen insan kaynakları kadrosuna alacağı personelleri seçerken özen göstermektedir. Personellerin; gelişime ve öğrenmeye açık, çalışkan, disiplinli, eğitimli, dinamik ve sorumluluk sahibi olmalarına önem vermektedir.

Kütahya Porselen bünyesinde hem öğrencilere staj imkanı hem de personellere iş imkanı sunmaktadır. Eğer sizde sektörünün lider firmalarından birinde stajını yapmak istiyorsanız ya da kariyer hedeflerinize Kütahya Porselen’ de ulaşmak istiyorsanız firmanın resmi websitesinden başvurularınızı yapabilirsiniz.

KÜTAHYA PORSELEN
Adres: Kütahya Porselen Atatürk Bulvarı 43001 Kütahya
Tel: 0274 225 01 50
Fax: 0274 225 01 56
E-Mail: iletisim@kutahyaporselen.com.tr / ik@kutahyaporselen.com.tr

 

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ