MÜZİK VE RİTM SATARAK PARA KAZANIN

iş fikirleri 2013, müzik satmak,telifsiz ritim,müzikten para kazanmak,müzikle para kazanma,müzik ve ritim,internetten para internetten para kazanma internetten para kazanmak internetten para kazanmanın yolları online para kazanma

Sırf eğlence olsun diye Ableton veya DubTurbo gibi programlar kullanarak
müzik ve ritim mi (beat) oluşturuyorsunuz? Bu başyapıtlarınızı online olarak satabilirsiniz! Bu müziklerinizi yükleyip satabileceğiniz müzik marketleri var.
Hatta daha da iyisi, insanların videolarında veya internet sitelerinde arka plan müziği olarak kullanabilecekleri, telifsiz müzikler üretip satabilirsiniz.

Telifsiz müzik satmak şu anlama geliyor


İnsanlar sizin yaptığınız müzikleri, videolar gibi kendi oluşturdukları çalışmalarında kullanabilirler ancak bu videolar için görüntülenme başına telif ücreti ödemezler. Size müziğinizi kullanmak için sadece bir kereliğine ücret öderler. Sizin müziğinizle kar edemezler (eğer isterseniz bu hakkı da satabilirsiniz) ancak tek seferlik bir ücret ödeyerek müziğinizi kullanabilirler.

Online videolar internette geniş yer kaplıyor ve insanlar YouTube
videolarında kullanmak için telifsiz arka plan müziklerine ihtiyaç duyuyorlar. Eğer telifsiz müzik satma konusunda ciddiyseniz müziklerinizi diğer sitelerin yanında mutlaka kendi web sitenizden satmanızı tavsiye ederiz.

Bu işe koyulurken diğer web siteleriyle başlayın ancak online ortamda varlığınızı oluşturmaya başlayıp yeteneklerinizi gösterebileceğiniz kendi web siteniz olsun. Eğer elinizde güzel müzikleriniz varsa bir indirme sitesi çok işinize yarayabilir.


DubTurbo sahip olduğu özelliklere göre oldukça ucuz ve mükemmel bir dijital müzik oluşturma yazılımıdır. Fiyatı ise sadece 39.95 $. Programın eksiksiz besteleme özellikleri ve başlangıçta size yardımcı olacak dev bir örnek kütüphanesi de bulunmakta. Programı buradan kontrol edebilirsiniz:

Kendi müziğinizi satarken izleyeceğiniz adımlar

1.Kendi müziklerinizi oluşturmak için sıralayıcı yazılım veya müzik oluşturma yazılımı kullanın.
2.Müzik dosyalarınızı mp3 olarak kaydedin.
3.Dosyalarınızı müzik satan indirme sitelerine yükleyin veya müziğinizi telifsiz müzik sitelerinde satın.
4.Kendi müzik indirme sitenizi planlayın ve kurmaya başlayın.

Müzik satarak ne kadar para kazanabilirim?

İndirme başına 99 sent kazanabilirsiniz. Telifsiz müzik için parça başına 5 $ veya 10 $ ücret alabilirsiniz. Yaratıcı olun, müzik paketleri ve abonelikler satın. Eğer müziği seviyorsanız sınırlarınızın olmadığını bilin.

 

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ