ODEABANK PERSONEL ALIMLARI 2013

2013 Odea Bank İş İlanları, 2013-2014, başvurusu, iş başvuruları, İş Başvurusu, maaşları, odea, odea bank çalışanlar maaşları, Odea bank iş ilanları, odea bank nasıl bir bankadır, Personel Alımı ,odeabank iş başvuruları, odea bank maaşları, odea bank çalışanlar maaşları, Odea bank iş ilanları, odea bank nasıl bir bankadır, personel alımı

odeabank

2012 Yılında kurulan banka 2013 yılında reklam kampanyalarıyla Türkiye'nin ilgisini çekmeyi başardı.Bankanın yeni yeni büyümesiyle personele olan ihtiyacıda oldukça fazla,bu nedenlede sürekli bir personel ihtiyacı ile karşı karşıya.İşte odeabank ın 2013 yılı personel alım stratejisi.

Odea Bank Hakkında Bilgi

Ode Bank BDDK dan bankacılık lisansı alan Lübnana lı Ode Bank 2013 yılında 25 şube açmayı hedefliyor.,

Türkiye’de bankacılık yapmak üzere 12 yıl aradan sonra Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan (BDDK) sıfırdan lisans alan ilk banka olan Odea Bank, Türkiye pazarı ile ilgili hedeflerini açıkladı. Lübnanlı Bank Audi’nin Türkiye birimi Odea Bank’ın Genel Müdürü Hüseyin Özkaya, 2013'te 25 yeni şube açacaklarını söyledi. Özkaya, kredi büyüklüklerinin 2 milyar doların üzerinde, mevduatlarının ise 1.5 – 2 milyar dolara yakın olacağını belirtti. Bu yılı 600 milyon dolara yakın kredi büyüklüğü ile tamamlamayı planlayan bankanın, toplam şube sayısı ise ocakta açılacak ,şubelerle birlikte 9'a ulaşacak. Özkaya, kredilerin kurumsal ticari ve bireysel ağırlıklı olduğunu da söyledi. 

Odea Bank’ın şu anda 390 çalışan sayısı bin 500 müşterisi bulunuyor. Bankacılık alanındaki ana ürünlerin hepsinde yer almak istediklerini kaydeden Özkaya, “Ara ürünlerde olmaybiliriz. Ancak sigorta ve portföy yönetim alanlarında yer alabiliriz” diye konuştu.

İşe Alım Süreci

Odeabank‘ta tüm seçme ve işe alma süreçleri, söz konusu pozisyonun gerekliliklerini en yeterli şekilde karşılayacak olan eğitim, deneyim, yetkinlik ve donanıma sahip olan adayı işe almaya yöneliktir. Hızla büyüme ve gelişmeye bağlı olarak ortaya çıkacak açık pozisyonlar

http://www.odeabank.com.tr/tr-TR/insan-kaynaklari/Sayfalar/Odeabank-Kariyer.aspx

yada ,www.kariyer.net’ten duyurulacaktır.

Başvurular titizlikle değerlendirilecek, pozisyonun özellikleri ve gerekliliklerinin karşılanması durumunda, adaylarla doğrudan iletişime geçilecekir.

 

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ