Playstatİon OtomatI İle Hemen Para

Kazanmaya BaŞlayİn

playstation otomatı,avm\ye otomat makine aranıyor,otomatların vergilendirilmesi,pesmatik otomat,play station parası,değişik iş fikirleri ilginç iş fikirleri iş fikirleri iş fikirleri 2012 iş fikirleri 2013 yeni iş fikirleri

Piyasada yerli ve yabancı markaların eksiklerinden yola çıkarak, daha rahat, daha işlevsel ve mümkün olan en az yeri kaplayacak playstation3 otomatı üzerindeki çalışmamız sonuçlandı. Özgün tasarımı ve imalatı bize ait olan ürünümüzün satışları başlamıştır. Ürünümüz tamamen kendi imalatımız olup faturalı ve 2 yıl garantili olarak satılmaktadır. Otomat Fiyatlamız 3.000 TL den başlamaktadır.

TAKİP GEREKTİRMEYEN OYUN SİSTEMİ – 100% KAZANÇ GÜVENCESİ
Kullanıcılar para kanalına para atarak oyun süresini peşin satın almış olurlar. Silinmez numara tor takibi bünyesinde gömülü gprs modülü ile anında güncel bilgi alınabilmesi ve size ürünler ile verilecek olan web sitesi ve mail üzerinde kayıtlı tutulan kazanç tabloları veya elektronik anahtarın ilgili kişide olması sayesinde biriken para 3 farklı kaynakta sayılacağından, çalışan kişi ya da kiralanan işletme ile güvensizlik sorunu kesinlikle ortadan kalkmaktadır.

İŞLETME GİDERi TASSARRUFU
Tüm otomasyon işlemleri ticari çalışma amaçlı yapıldığı ve Para mekanizmasına para atılarak çalıştığı için kimsenin ilgilenmesine, hesap açıp kapatmasına gerek olmamaktadır. Ürün güçlü bir gövdeye sahip olduğu için kesinlikle dışarıdan yapılacak art niyetli müdahalelere dayanıklıdır. Bu ise Playstation’dan gelir sağlamayı amaçlayan işletme için eleman tasarrufu demektir. Artı bir vergilendirme gideri yaratmaz vergi levhalı çalışan tüm işletmelerde extra bir belge yada başka herhangi bir şeye ihtiyaç duymaz tamamen yasaldır.

OTOMATIN KULLANIM ALANLARI
Bir mekânda dört – beş veya daha az sayıda Playstation çalıştırmayı isteyen lokasyonlar için idealdir ve alternatifi yoktur. Bekleme yerleri, Kafe’ler, kantinler, gençlerin yoğun vakit geçirdikleri oyun yerleri, oteller, AVM’ler, sosyal tesisler, terminaller, yurtlar, spor tesisleri, turistik mekanlar, dinlenme tesisleri, panayırlar, eğlence merkezleri, üniversite kantinleri, askeriyeler, bowling salonları vb. yerlere kolayca kurulabilir, son dönemlerde hızla gelişen spor salonları, zayıflama merkezleri, vücut geliştirme salonları gibi yerlerde hareket sensörlü oyunları da oynatabilmesi sayesinde yoğun ilgi ile karşılanmaktadır. İhtiyaç halinde kolayca yer değiştirilebilir iliği çok büyük bir imkan tanımaktadır. (masa tenisi, tenis, boks, bowling vb.”¦ oyunları hiçbir elle kullanılan artı bir aparata ihtiyaç duymadan vücut hareketlerinizi algılayarak oynatabilmektedir.)

İŞLETMELER İÇİN EKSTRA KAZANÇ
İşletmeler bu tür bir makine bulundurmakla müşterilerine diğerlerinde olmayan sıra dışı alternatif bir eğlence sunmanın avantajının yanında artı bir maliyetle karşılaşmadıklarından dolayı karlılık oranlarını da bariz bir şekilde artırmaktadır. Bu pozitif durum aynı zamanda o işletmenin diğer tüketim ürünlerinin artışına da sebep olmaktadır.
GİRİŞİMCİLER İÇİN PARA KAZANMA / EK GELİR FIRSATI
Ürünümüzü yukarıda belirttiğimiz hedef bölgelerde ortaklık sistemi ile çalıştırılarak ya da yukarıda belirttiğimiz şekilde bir işletmeye sahipseniz kendi işletmenizi değerlendirerek küçük bir yatırımla iş ve zaman kaybı olmadan extra bir kazanç sağlayabilirsiniz! Bu sistem hali hazırda yapmakta olduğunuz işi de engellemeyeceği için kendinize extra bir gelir imkânı sağlamanıza olanak tanımaktadır.

OTOMATIN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
1.Ürün tamamen elektronik anahtar sistemiyle donatılmıştır, elektronik anahtarınız olmadan hiç bir müdahalede bulunulamaz!

2.Kesinlikle silinemez ana bir sayacın yanı sıra zaman aralığını kendiniz belirleyebileceğiniz (haftalık ya da aylık) bir tane daha sıfırlanabilir sayacı bulunmaktadır. Bu size belirlediğiniz zaman aralığındaki kazanç oranınızı tek tuşa basarak öğrenmenize olanak tanır. (en son paranın alınıp sıfırlandığı zamandan sonraki ikinci zamana kadarki kazancı gösterir.)

3.Cihazın en büyük özelliklerinden bir tanesi de müşterilerin attıkları para miktarına göre promosyonlar oluşturabilmesidir. Şöyle ki: atılan ilk 1 TL ye 10 dakika zaman verirken siz promosyon ayarlarını yaparak süre bitmeden atılacak 2. bir TL için artı 15dk eklemesini sağlayabilirsiniz ayrıca 9 farklı promosyon oluşturabilir bu promosyonları istediğiniz bir para miktarında da kesebilirsiniz. Örneğin; ilk 1 TL=10 dk. 2 bir TL=15 dk. 3 bir TL=20 dk,10+15+20=3 TL ile 45 dk. çalışabilmekte, 4. bir TL’den sonra tekrar 10 dakika ekleyerek devam edebilirsiniz.

4.Ürünümüzün bünyesinde bulunan gprs modülü sayesinde cihazın arızalı olup olmadığını ve arızanın neden kaynaklandığını, saat kaçta açılıp kaçta kapandığını, günlük veya anlık kazancını kontrol edebilme, anında kasadaki para miktarı bilgisine ulaşabilme günün yoğun saatleri yada haftanın yoğun günlerinin analizini oluşturarak çalıştırıldığı yerin iş potansiyelini ölçerek daha verimli çalışma olanağı gibi extra özelliklere sahiptir.trendisfikirleri.com

5.Full hd 200,000 saatlik LED true HD samsung panel ile çok uzun çalışma performansı ve dayanıklılığının yanın da 125W lık a sınıfı elektrik tüketimi ile göz doldurmaktadır.

6.7 gün 24 saat telefonla yada online teknik destek imkanı ilk ay içerisinde 100% geri iade garantisi 2 yıl garantili ve faturalı ürün üretici stoklarından Türkiye’nin her yerine anında teslimat imkanları ile…

7.Ayrıca LED ekranında ve üzerine ekleyeceğimiz LCD monitör ile çalıştırılacağı ortama bağlı olarak kendi reklamını kendisi yapabilmesinin yanında başka reklamlarında oynatılmasına olanak tanıyarak extranın extrası bir kazanç oluşturabilir. Örneğin otobüs terminalinde çalışıyor ise; otobüs firmalarının reklam ve kampanyalarını, üniversite kantininde çalışıyor ise; yurt, kafe vb. firmaların reklamlarını 106 full hd ekranında yayınlayabilirsiniz!

8.Kinect özelliği ile hareketli oyunlarıda bünyesinde bulunduran pesmatik playstation otomatı, spor mekanlarında sevilen bir spor aleti olmaya aday.Mor fikirler

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ