POS CİHAZIYLA NASIL PARA KAZANILIR?

finans bank fatura ödemesi yapabilen post cihazları,finans bankfatura ödeme yapan pos, jet pos fatura tahsi·latt, pos cihazı ile kontör bayıliği veren firmalar ,pos cihazi veren fatura ödeme merkezleri,ek iş ek kazanç,evden para kazanma

Pos cihazı üzerinden Fatura Ödemeleri, Gsm Kontör-TL yüklemeleri yapabileceğiniz, mevcut işletmenize ek kazançlar sağlayacak ve müşteri portföyünüzü artıracak, yeni bir sistemdir.

finanspos Kazançlı Üye İşyerleri, her Fatura Ödeme İşlemi başına 1 TL ile 2 TL arasında düzenli para kazanırlar. 1000 işlem yapan bir üye işyeri 1000 TL – 2000 TL arasında kazanç elde eder. Üye işyeri ne kadar çok işlem yaparsa kazancı da o oranda artar.FinansPOS Üye İşyeri sistemden Kontör/TL Yüklemesi de yapabilmektedir.

finanspos Kazançlı Üye İşyerleri, Alokabin Call Shop Sistemini kullanarak müşterileri ucuz telefon görüşmesi yaparken minimum %100 kâr elde ederler.

finanspos Kazançlı Üye İşyerleri, TTnet Adsl, Doping Adsl, Smile Adsl, Turknet Adsl, Superonline-Tellcom Adsl, Sabit telefon başvuru işlemlerini alırlar ve prim kazanırlar.

Detaylı bilgi ve bayilik koşulları için finanspos.com

 

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ