SERA KURMAK İSTEYENLERE ANAHTAR TESLİM

İŞ FIRSATLARI

değişik iş fikirleri,ilginç iş fikirleri ,iş fikirleri ,iş fikirleri 2013,iş fikirleri 2013, iş fikri ,yeni iş fikirleri,1 dönüm sera maliyeti,1 dönüm sera maliyeti 2013,1dönüm plastik sera kurma maliyeti,bir dönüm sera maliyeti 2013,1 dönüm sera kurulum maliyeti,2013 yılı bir dönüm seranın yapım maliyeti,bir dönüm sera kurmanın maliyeti 2013,SERA MALİYETİ,www imeceplastik com tr’yi,1 dönüm galvaniz sera maliyeti

Güney bölgelerde seracılık yapmak isteyenler için anahtar teslim hizmet veren, sera kuran şirketler var. Antalya merkezli imece plastik, çeşitli alanlarda yetiştiricilik yapmak isteyenler için farklı ihtiyaçlara uygun seraları anahtar teslimi olarak tesis ediyor.

Serada sebze yetiştiriciliği yapmak için iki seçenek var. Siyah demir ve siyah boru kullanılarak yapılan seralar ve galvanizli boru ve oluk kullanılarak tesis edilen seralar. Galvanizli olan tesislerin daha uzun ömürlü olduğu belirtiliyor. Bu iki seçenek arasında % 45 oranında maliyet farkı var.

Sebze yetiştirmek için sera kurmanın maliyeti metrekare başına 14,50 TL civarında. Yani bir dönüm seranın maliyeti 14,500 TL.
Fide veya çiçek yetiştirmek isterseniz sera kurulum maliyeti biraz daha yükseliyor. Bir seranın maliyeti dönüm başına 15.000 TL ile 18.000 TL ‘ ye kadar çıkabiliyor.

Serada organik tarım
Organik tarım son zamanların gözde yatırım alanlarından. Serada organik tarım ürünü yetiştirebilirsiniz. Organik tarıma elverişli bir sera kurmanın maliyeti 30.000 TL ile 70.000 TL arasında değişmekte. Antalya’da faaliyet göstermekte olan imece plastik, bu iş fikrimizle girişimciler için her türlü sera tesisinde anahtar teslim proje gerçekleştiriyor.
Bilgi edinmek için

www.imeceplastik.com.tr
Tel : 0242 722 49 02

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ