29 DEV FİRMA GİRİŞİMCİ

ARAMAKTA

sosyal medyaya link göndererek para kazanmak,sosyal medya para kazanmak,sosyal medyada para kazanmak,linkten para kazanma,popüler sosyal imleme ile para kazanmak,internetten para internetten para kazanma internetten para kazanmak internetten para kazanmanın yolları linkten para kazanma online para kazanma Sosyal Medyada Para Kazanmak sosyal medyadan para kazanmak Sosyal medyaya link göder para kazan Sosyal medyaya link göndererek para kazanma Sosyal medyaya link göndererek para kazanmak

sosyal medyaSosyal Medya siteleri ; Facebook, Twitter, Friendfeed ve Google Plus gibi sitelerden oluşuyor. Milyonlarca kullanıcısı olan bu siteler diğer online web sitelerinin link paylaşımları içinde kaçınılmaz bir fırsat sunuyor. Bugün web sitelerindeki hit kaynağının çoğu Google aramalarından gelmekte fakat yeni trendlerde artık durumlar değişmekte ve sosyal medya sitelerindeki paylaşımlarda sitelere hit kaynağı sağlamaktadır.

Bu durumda çok fazla online web sitesi olduğu için site yöneticilerinin kendi sitelerini görünür kılmaları ve rekabette tutmaları oldukça zor olabilir. Site sahipleri daha fazla ziyaretçi çekmek ve siteleri için bir trafik oluşturmak için web sitelerini Sosyal İmleme (Social Bookmarking) sitelerine gönderebiliyorlar. Bunu yapan ücretsiz programlar ise paylaşımın asıl amacına uygun doğru modelleme yöntemlerini kullanamıyorlar.

Burada ek gelir isteyenlere veya internetten para kazanmak isteyenlere yeni bir iş fırsatı doğuyor. Online yayın yapan web sitelerine Sosyal imleme yapmak.

Başkaları adına Sosyal İmleme sitelerine link gönderirken izlenecek
adımlar

1.Aktif üyeleri olan kaliteli Sosyal İmleme sitelerinin bir listesini oluşturun. Bunu da Google’da “popüler sosyal imleme siteleri” diye aratarak yapabilirsiniz.
2.Bir ücretlendirme planı oluşturun ve ödemelerinizi hangi yolla toplayacağınıza karar verin.
3.Olabildiğince fazla müşteri bulun. Listenizin reklamını sosyal ağlarda, arkadaşlarınızın arasında veya diğer trafik yöntemleriyle gerçekleştirin.
4.Web sitesi linklerini zamanında gönderin. Zaman zaman müşteri için oluşturduğunuz linkler ve linkleri gönderdiğiniz sitelerin listesiyle ilgili rapor verin.

Sosyal imleme ile ne kadar para kazanabilirim?

Bu konuda imleme başına ücretlendirme veya aylık ücretlendirme yapabilirsiniz. Unutmayın otomatik imleme yapan programları iyi incelemeniz gerekiyor. Burda işinize eklentiler düşünerek daha cazibeli fırsatlar sunabilirsiniz.

Seo’lu Sosyal imleme

Örnek vermek gerekirse bu yazının paylaşımında Sosyal medya imleme kurallarına ilave olarak SEOLU SOSYAL İMLEME yapılabilir. Yazının Facebook veya Twitter içerisinde nasıl aranabileceğini bularak buna uygun başlıklarla imleme yapılırsa konunun paylaşım oranı daha çok artabilir ve dolayısıyla daha çok ziyaretçi çekilebilir. Bu bahsettiğimiz işi yurt dışında 100 imleme başına 10 Dolara yapıyorlar. İşi bir web sitesi olarak düşünmeyin 10 tane web sitesine aylık olarak bu hizmeti sunduğunuzda toplamda 200 ila 500 Tl’ye kadar kazanma imkanınız var.

 

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ