Spor Malzemesi MağazasI Adrenalİn BayİLİğİ

adrenalin bayilik, adrenalin mağazası açmak, Franchise Bedeli Almayan Firmalar, Franchising sistemiyle mağaza açmak, kutup ayısı bayilik, kutup ayısı franchise, spor giyim mağazası açmak, spor malzemeleri mağazası açmak, spor ürünleri mağazası açmak

Adrenalin, doğa sporları meraklılarının yakından tanıdığı bir marka. Doğa sporları alanında Türkiye’nin ilk zincir mağazası olan Adrenalin, 1998’de İstanbul Beşiktaş’ta ilk mağazasını açarak faaliyetlerine başlamış. Adrenalin’in İstanbul (Beşiktaş, Karaköy, Kadıköy, Bakırköy) dört ve Adana’da bir olmak üzere toplam beş mağazası var.

Adana ve Bakırköy mağazaları franchising sistemiyle açılmış. Adrenalin, 2011’den bu yana Batı Mümessillik bünyesinde faaliyet gösteriyor. adrenalin magazasi Adrenalin, franchising sistemiyle önümüzdeki beş yıl içinde 20 mağaza açmayı hedefliyor. Yeni açılacak mağazalar için öncelik Ankara, İzmir, Eskişehir ve Antalya’ya verilmiş. Adrenalin mağazaları en az 80 metrekare büyüklüğünde olacak.

Franchising sistemiyle açılacak mağazalar için 20 bin euro franchise giriş bedeli isteniyor. Adrenalin, sürekli franchise ödemesi talep etmiyor, ancak reklam katılım payı alınıyor. Adrenalin mağazalarında dağcılık ve kampçılık ürünlerinin yanı sıra şehirde kullanılabilecek giysi ve aksesuarlar da satılıyor. Ayrıca doğa sporlarını aktif olarak yapanların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler bulunuyor.

Adrenalin mağazalarında kendi alanlarında uzman kişiler çalışıyor. Mağazada ilgilendiğiniz spor alanlarına yönelik satın alacağınız her ürün hakkında detaylı teknik bilgi almanız mümkün. Bu sayede yanlış bir ürün almanızın önüne geçiliyor. Telefon: 0212 293 15 30 Web: adrenalinoutdoor.com

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ