TexT BROKER İLE MAKALE YAZARAK PARA

KAZANIN

Text broker ile para kazanmaya başlayın

text brokerAnadilde makale yazarak para kazanabileceğiniz gibi yabancı dildede makaleler yazarak güzel paralar kazanabilirsiniz.Textbroker.com sitesini incelemenizi tavsiye ediyoruz. Bu sitede yazar olan kişiler makale başına para kazanıyor. Bir kelimeye ortalama 12 cent ile 67 cent arasında fiyat veriliyor. Böylece 400 kelimelik bir makaleden ise en az 4,8 dolar en çok 26.8 dolar arasında para kazanmanız mümkün.

Textbroker üyelik aşamaları 1- Kayıt : Textbroker’a kayıt olurken kişisel bilgilerinizle beraber 150-200 kelimelik örnek bir metinde yazmanız isteniyor. Ayrıca ilgi alanlarınızı işaretlemeniz gerekli.

2- Sipariş Seçmek : Üyeliğiniz onaylandığı zaman müşteriler tarafından belirtilen makalelerden birini seçerek işe başlayabiliyorsunuz. Örnek makalenizden dolayı size 2 ila 5 yıldız arası bir seçim yapılıyor. Zamanla çalıştıkça ve yıldızlarınızın sayısı yükseldikçe size doğrudan siparişlerde verilmeye başlanıyor. Bunun için yazdığınız makaleleri sattığınız müşterilerinizden iyi notlar almanız gerekiyor.

3- Makale Teslimi : Müşterinizin size gönderdiği kelimeler ile ilgili iyi araştırma yapmalısınız. Verilen anahtar kelimeleri makale içerisinde 1 veya daha fazla geçirmeli ve makaleyi tamamen özgün yazmalısınız. Her yazdığınız makale sizin referansınız olacağı için biraz ince eleyip sık dokumanızda fayda var.

4- Profil oluşturma : Profilinizi diğer müşterilerin bulabileceği şekilde düzenlemeye önem gösterin. Böylece sürekli iş alma şansınız artacaktır.

Yabancı Dilde makale yazabileceğiniz site adresleri :

Textbroker.com – İngilizce

textbroker.de – Almanca

textbroker.fr – Fransızca

 

Tags:Almanca makale yazarak para kazanmak, Fransızca makale yazarak para kazanmak ,İngilizce makale yazarak para kazanmak, internetten para kazanma ,Makale yazarak para kazanmak, Textbroker ,Textbroker ile para kazanma ,Yabancı dilde makale yazmak

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ