Us polo bayİLİkler verİyor

U.S. Polo Assn. markası, Aydınlı Grup bünyesine 1997 yılında katıldı. Aydınlı Grup’un ana lisans anlaşması ile sahip olduğu bir Amerikan markası olan U.S. Polo Assn.’ın her yaş ve kesimden erkekler, bayanlar ve çocuklar için hazırladığı birbirinden şık ve çarpıcı koleksiyonları bulunuyor. U.S. Polo Assn.’nin polo sporundan ilham alarak oluşturduğu koleksiyonunda harekete özgürlük tanıyan ve aynı zamanda daima centilmen ve şık görünen bir tarzın hakimiyeti açıkça seziliyor.

Kadın-erkek-çocuk iç giyim ve hazır giyim, aksesuar, ayakkabı, saraciye v.b. tekstil ürünlerine ek olarak; U.S. Polo’nun ev tekstili, promosyon grubu, deniz ürünleri v.b. koleksiyonları da Aydınlı Grup yönetiminde Türkiye’de 50 mağazada; Rusya, Ukrayna, Doğu Avrupa, Türk Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika olmak üzere 27 ülkede 30'a yakın mağazada tüketicisiyle buluşuyor.

Us Polo Bayilik Bilgileri

Us Polo Bayilik Almak için Türkiye Temsilcisi Aydınlı Grup ile görüşmeniz gerekmektedir. Sitelerinde bayilik ile ilgili bilgi bulunmasada bir çok satış noktasına corner bayilik verdiği görülmektedir. bu yüzden sizde Us Polo Bayilik ile ilgili Aydınlar Grup ‘tan 90 (212) 863 46 80 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

 

giyim firmaları,giyim üzerine bayilik veren firmalar 2013,bayilik tekstil,bayilik veren iç çamaşır mağazaları,polo erkek giyim bayilik veren,us polo bayilik alma maliyeti,elbise bayiliyi veren firmalar,us polo bayilik bilgileri,giyim üze bayılik veren firmalar,us polo balilik sartlari,Giyim bayilikleri, Polo Bayilik Şartları, Us Polo Bayilik, Us Polo Bayilik Başvurusu, Us Polo Bayilik Şartları

 

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

 

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ