WORDPRESS İLE İNTERNETTEN PARA KAZANMA

wordpress para kazanma,wordpress ile para kazanmak,wordpress kurarak para kazanma,wordpress para kazanmak,wordpress petekpastahanesi teması,wordpressten para kazanma,wordpress ile para kazanma,wordpress site para kazanma,wordpress siteler kurarak para kazan,wordpressten para kazanmak,internetten para internetten para kazanma internetten para kazanmak internetten para kazanmanın yolları online para kazanma

Birçok sebepten dolayı bir Wordpress web sitesi kurmak önemli bir iş avantajıdır ve sunacağınız birçok
hizmetle büyük iyi bir iş temeli oluşturabilirsiniz. Bu biraz karmaşık
görünebilir ancak günümüzde bu iş oldukça kolaylaşmış durumda. Eğer online olarak ekstra para kazanma konusunda kararlıysanız mutlaka kendinize ait bir web siteniz olmalı.

WordPress ile hiçbir teknik bilginiz olmadan 10 dakika
içinde bir site kurup yayına hazır hale getirebilirsiniz. Pratik olması için şimdiden kendinize bir WordPress sitesi kurun ve daha sonra kendi işiniz için kullanın. İlk olarak kendi WordPress web sitenizi kurun ve yönetin. Burada kazandığınız deneyim size başkaları için de web sitesi kurmaya yeterli deneyimi kazandıracaktır. Bir ücret karşılığı bu işi yapabilirsiniz. Sadece bir site kurulumu için 300 Tl ücret talep edebilirsiniz. Özel temalar gibi yeni özellikler ekleyerek ücretinizi de yükseltebilirsiniz. WordPress sitesi zaten kullanımı kolay bir site olmasına rağmen daha çok öğrenebilmeniz için tonlarca kaynağa sahip büyük topluluğu var.

Bu güçlü topluluk sayesinde bir WordPress
sitesiyle e-ticaret, online dergi ve hatta kendi sosyal ağınızı oluşturmak gibi geniş bir yelpazeye sahip oluyorsunuz. WordPress sitesi yapmayı öğrenmek size çok daha fazla kazanmayı sağlayabilir.

Yalnız şunu belirtmekte de fayda var, WordPress sitesinde oluşturduğunuz web siteniz için kendinize bir sunucu
bulmalısınız ve bu da ücretli olabilir. WordPress’in ücretsiz sunucu sağlayan versiyonu da var ancak bu versiyonu diğerine oranla çok daha sınırlı imkânlara sahiptir. Kendiniz sunucu bularak oluşturduğunuz bir WordPress sitesi size çok
daha fazla para kazanma potansiyeli sağlar. Eğer birileri yeni bir siteye ihtiyaç duyarsa onlara web sunucusu satabilir, web sunucusu sağlayan sitelerle anlaşıp her yeni getirdiğiniz müşteri için komisyon alabilirsiniz. Böylece bir web sitesi kurarak 300 Tl’den çok daha fazlasını kazanabilirsiniz!

Daha önce de söylediğim gibi, bir WordPress sitesi kurmak para kazanma potansiyelinizi ciddi bir oranda arttırabilir. trendisfikirleri.com.Çünkü WordPress, birçok farklı hizmet sunabileceğiniz bir platformdur. Burada sadece site kurmaktan bahsettim. Ancak siz gelişmiş eklentiler kurarak, özel şablonlar satarak veya sitelere sosyal medya özelliği ekleyerek hizmetlerinizi arttırabilirsiniz. Bunların hepsi yapması çok kolay ve daha başlangıç niteliğinde olan özelliklerdir. Daha çok deneyim kazandıkça daha farklı hizmetler sunabilir, hatta işinizi dışarıya açarak geliştirebilirsiniz.

Ancak ilk iş olarak WordPress’i öğrenin.Öğrenmeye başlamak için
kullanabileceğiniz kaynaklardan birisi Google’de wordpress başlangıç kılavuzu aramak veya eğitim seti olarakda arayabilirsiniz. Bir diğer kaynak ise youtube sitesinde konuyla ilgili wordpress derslerine bakabilirsiniz.

WordPress sitesi kurarken izleyeceğiniz adımlar

1.Hemen WordPresssitesinin nasıl kurulacağını ve yönetileceğini
öğrenin.

2.Hizmetiniz bir parçası olarak sunabileceğiniz bazı temalar bulun.

3.Yeni bir siteye ihtiyaç duyan arkadaşlarınızla veya yerel işletmelerle görüşün.
4.Siteyi teslim edin. WordPress web sitesi kurarak ne kadar para kazanabilirim?

1.Site kurulumu için 300 Tl veya özel eklentilerle birlikte 500 Tl normal bir fiyattır. İlave olarak Hizmetlerinizi genişletmek için ek hizmetler arayın.

2.Bazı müşterileriniz küçük değişiklikler için sizi arayabilirler. Site bakımı için aylık 20 TL ile 50 TL arasında bir ücretde düşünebilirsiniz. (İyi bir müşteri hizmeti için ilk 30 günlük bakımı ücretsiz sunabilirsiniz)
WordPress ile para kazanmanın yollarını başka yazılarda da
anlatmaya devam edeceğiz bu sadece ilk açıklama olarak yazılmışır.

Kaynak: morfikirler

 

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ